UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał bilety na Tor Kalbar!

 Elbląg, Sprawdź, kto wygrał bilety na Tor Kalbar!
fot. MOSiR

Od kilku dni na Torze Kalbar trwają przygotowania do sezonu zimowego. Tafla lodu jest już gotowa, zatem możemy zaczynać. W piątek, 10 grudnia o godz. 18.30, ruszy kolejny sezon ślizgawek na Kalbarze przy ul. Agrykola.

W okresie zimowym Tor Kalbar zmienia swoją specyfikę i staje się największym otwartym lodowiskiem w mieście. Jest to bezpieczna przestrzeń dla każdego fana łyżew. Dzieci mogą bowiem skorzystać z zewnętrznego, wolniejszego toru, na którym obowiązywać będzie spokojna jazda, idealna do nauki tej dyscypliny. Ci, którzy są bardziej doświadczeni i szybciej jeżdżą na łyżwach, pojadą na torze wewnętrznym.

 

Inauguracja zimowych atrakcji odbędzie się w piątek (10 grudnia) o godz. 18.30 przy klimatycznej muzyce i oświetleniu. Podczas zabawy usłyszymy największe współczesne hity, przygotowane przez DJ-a. Swobodną jazdę umilą także ciekawe konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto będzie wykazać się nie tylko umiejętnościami łyżwiarskimi, ale i bogatą wiedzą muzyczną.

 

Dla naszych czytelników mamy do wygrania 2 podwójne wejściówki na Tor Kalbar. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać: Jaki jest mój ulubiony sport zimowy i uzasadnić odpowiedź.

 

Na wiadomości czekamy do piątku (17 grudnia), do godziny 12:00. Odpowiedzi przesyłać prosimy na adres konkurs@portel.pl, w tytule wpisując "Kalbar". Autorzy najciekawszych odpowiedzi wygrają podwójną wejściówkę na tor.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

Rozwiązanie konkursu: bilety wygrywa Ewa Kowalczyk i Szymon Woźniak. Gratulujemy!

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama