UWAGA!

Supermarket Piotr i Paweł: on wygrał kosz produktów

 Supermarket Piotr i Paweł: on wygrał kosz produktów

Od czterech lat oferuje klientom produkty najwyższej jakości. Dlatego możesz mieć pewność, że każda rzecz, która znajduje się na półce jest świeża, smaczna, a przede wszystkim zdrowa. Ofertę supermarketu Piotr i Paweł w Elblągu uzupełniają produkty pochodzące z zaufanych źródeł, przeznaczone dla alergików czy osób aktywnych sportowo. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania kosz produktów pochodzących z tego sklepu o wartości 250 zł! Sprawdź, czy wygrałeś.

Supermarket Piotr i Paweł, zlokalizowany na ul. Podgórnej 10, to miejsce, które od samego początku dba o jakość. Dlatego też elbląski sklep utrzymuje się w ścisłej czołówce sklepów marki na terenie kraju i jest uważany za wzorcowy. Świeże, aromatyczne i pachnące produkty, które można w nim znaleźć, to idealna propozycja na zakupy. Znajdziesz tu nie tylko artykuły spożywcze, ale i chemiczne czy przemysłowe. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zajrzyj do artykułu "To sklep inny niż wszystkie"
      
       Kosz produktów o wartości 250 zł ufundowany przez Supermarket Piotr i Paweł przy ul. Podgórnej 10 wygrał Jarosław Truty. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie