UWAGA!

To sklep inny niż wszystkie

 
Twoje miejsce na codzienne zakupy - supermarket Piotr i Paweł na ul. Podgórnej
Twoje miejsce na codzienne zakupy - supermarket Piotr i Paweł na ul. Podgórnej (fot. Michał Skroboszewski)

Od czterech lat oferuje Klientom produkty najwyższej jakości. Dlatego możesz mieć pewność, że każda rzecz, która znajduje się na półce jest świeża, smaczna, a przede wszystkim zdrowa. Ofertę supermarketu Piotr i Paweł w Elblągu uzupełniają produkty pochodzące z zaufanych źródeł, przeznaczone dla alergików czy osób aktywnych sportowo. Zobacz więcej zdjęć. 

Supermarket Piotr i Paweł, zlokalizowany na ul. Podgórnej 10, to miejsce, które od samego początku dba o jakość. Dlatego też elbląski sklep utrzymuje się w ścisłej czołówce sklepów marki na terenie kraju i jest uważany za wzorcowy.
       Świeże, aromatyczne i pachnące produkty, które można w nim znaleźć, to idealna propozycja na zakupy. Znajdziesz tu nie tylko artykuły spożywcze, ale i chemiczne czy przemysłowe.
       Nie brakuje tu linii specjalnych, dedykowanych potrzebom klientów. Piotr i Paweł Plus to oferta przeznaczona dla tych, którzy cenią zdrowy tryb życia, opierająca się na produktach wywierających korzystny wpływ na organizm. To one, bogate w witaminy i minerały, podnoszą odporność, wspomagają trawienie, obniżają poziom cukru, chronią przed infekcjami. Są tu artykuły określane mianem "superfood" oraz takie, które nie zawierają glutenu, laktozy, konserwantów, cukru. Coś dla siebie znajdą także osoby aktywne sportowo, jak i alergicy.
       Warto również zwrócić uwagę na certyfikowane i ekologiczne produkty Marki Piotr i Paweł Bio, pochodzące tylko od zaufanych producentów. Dzięki temu, że są poddawane wyłącznie naturalnym procesom przetwarzania zachowują głębię smaku oraz wartości odżywcze. Produkty te to coś więcej niż brak konserwantów i barwników, to również wiedza, doświadczenie i wiele lat tradycji.
       Informacji o produktach i promocjach szukaj w gazetce, która ukazuje się we wtorki. 
      

 


       Supermarket Piotr i Paweł ma dla swoich klientów wyjątkowo atrakcyjny program lojalnościowy "Po2jamy Rabaty". Na czym on polega? Na odkładaniu rabatów na indywidualnym koncie klienta. Co jest w tym najfajniejsze? Najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie: komplet patelni kosztuje 129,96 zł. Z kartą "Po2jamy Rabaty" zapłacimy za niego 64,98 zł. Nie oznacza to jednak, że z naszej karty znika 50 proc. odłożonego rabatu, a jedynie 25 proc.! Kto dokłada drugie 25 proc.? Supermarket Piotr i Paweł.
       A już dziś rozpoczyna się akcja "Po2jamy Serdeczności". Nie przegap tej ciepłej i pluszowej promocji, dzięki której w sklepie Piotr i Paweł zagości cała Rodzina Misiaków! Rób zakupy z kartą "Po2jamy Rabaty" i odbieraj Misiaki za 1 gr! 
      
       Warto dodać, że dzięki karcie "Po2jamy rabaty" również i poniedziałki stają się lepsze. Akcja Poniedziałki z marką Piotr i Paweł daje wszystkim klientom, posiadającym kartę "Po2jamy Rabaty", 10 proc. zniżki na wszystkie produkty marki Piotr i Paweł. Natomiast we wtorki korzystają najmłodsi. Akcja "Tyle radości" stworzona została z myślą o dzieciach oraz ich rodzicach. To właśnie tego dnia wszystkie artykuły dziecięce można zakupić o 10 proc. taniej!
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Ruszaj na zakupy!
      

Supermarket Piotr i Paweł
       ul. Podgórna 10
      
       Godziny otwarcia:
      
Od pon. do sob.
       Od godz. 7 do 21.30
      
       Niedziela
       Od godz. 10 do 18
      
      
----------Art.sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej