UWAGA!

Światowid: Pokusa

2013-01-10
Aktualizowany 2013-01-11 11:54
 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Wzięty dziennikarz Ward po latach powraca do rodzinnego miasteczka, by opisać sprawę oczekującego na karę śmierci Hillary'ego van Wettera. Kino „Światowid” zaprasza na thriller z gwiazdorską obsadą - „Pokusa” Lee Danielsa od najbliższego piątku, 11 stycznia. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na film. Sprawdź, czy wygrałeś.

„Pokusa” to oparty na bestsellerowej powieści Pete’a Dextera thriller erotyczny, w którym nic nie jest takie, jakim się z początku wydaje. Fabuła obraca się wokół dwóch braci: Ward Jansen jest dziennikarzem prestiżowego The Miami Times, a Jack Jansen to eks-student dorastający w małej mieścinie na Florydzie. Ward przybywa do miasta, by zrobić reportaż o ekscentrycznej Charlotte Bless, samotnej kobiecie pisującej listy do więźniów w celach śmierci, która twierdzi, że jeden ze skazańców jest niewinny. Podróżujący wraz z partnerem z redakcji Ward potrzebuje przewodnika po środkowej Florydzie, zatrudnia więc Jacka jako swojego kierowcę.
       W miarę rozwoju śledztwa bracia stają się coraz bardziej narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo. Uświadamiają sobie także, że zdradziecki cios może przyjść dosłownie z każdej strony. Tym bardziej, że wodzi za nos ich ekscentryczna, enigmatyczna i przepiękna kobieta, której słabość do morderców może doprowadzić wszystkich do zguby.
      
       Film „Pokusa” w kinie „Światowid” od 11 do 17 stycznia. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy.
      
       Pojedyncze zaproszenie na film wygrał Roman Łupiński. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portElu.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)