UWAGA!

Szalone nożyczki

Elbląg, Od lewej: Jacek Wojciechowski, Krzysztof Bartoszewicz, Beata Przewłocka.
Od lewej: Jacek Wojciechowski, Krzysztof Bartoszewicz, Beata Przewłocka.

„Szalone nożyczki” to znakomita komedia kryminalna, o której zakończeniu decyduje publiczność. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie.

„Szalone nożyczki” to całkiem zwyczajny salon fryzjerski, jakich wiele w Elblągu, może z nieco awangardową obsługą... Zakład fryzjerski znajdujący się na parterze kilkupiętrowego domu, w którym dokonano tajemniczego morderstwa. Zabito właścicielkę kamienicy, znaną pianistkę, wyniesionymi z salonu nożyczkami...
     Warto również dodać, że „Szalone nożyczki” Paula Pörtner to znakomicie napisana farsa kryminalna, której prapremiera miała miejsce w 1978 roku w Nowym Jorku. Potem z ogromnymi sukcesami grano ją w Chicago i Bostonie, gdzie wystawiana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat. W Stanach Zjednoczonych realizacja została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej grany spektakl niebędący musicalem. Dużym zainteresowaniem utwór ten cieszy się także w Polsce.
     Teraz został także przygotowany przez zespół elbląskiego teatru. „Szalone nożyczki” w reż. Macieja Korwina, ze znakomitą kreacją aktorską Marcina Tomasika (Tonio, fryzjer, właściciel salonu) będą miały swoją premierę w najbliższą sobotę 24 lutego. To wyjątkowe przedstawienie ze względu na formułę - interaktywną zabawę z publicznością - warto zobaczyć.
     
     Podwójne zaproszenie na spektakl w niedzielę 25 lutego o godz. 19 wygrała Iwona Fulara. Gratulujemy. Potwierdzenie wyślemy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama