UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy większość baranów piszących o braku maseczek i strasznej tragedii covidovej kiedyś zrozumie z wirus przenosi się drogą kropelkowa więc trzeba by było jeszcze zakryć oczy. Wyłącz tv włącz myślenie a jeśli to problem to najlepiej owincie się cali folia stretch i nie wychodźcie z domu. Tyle w temacie zastraszony narodzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    28
    Gosc82(2020-12-31)
  • @Gosc82 - Najgorsi są ci tępi chirurdzy przy stołach operacyjnych. Oprócz maseczek powinni mieć zasłonięte oczy. Jednak widzę że kebaby też nie są w ciemię bici
  • @yelou - Widzę że Twój cały świat kręci się wokół tego kebaba, może dla Ciebie nie starczyło. Uświadom mnie proszę gdzie są maski przeciw wirusowi grypy, która w tym roku uśmierciła więcej ludzi niz Wasza plandemia. Niestety tych danych nie ma na pasku tv który rządzi Waszymi umysłami. Brak slow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    Gosc82(2020-12-31)
  • @Gosc82 - No już się rozbieglem i będę uświadamiał każdego osła że ziemia jest okrągła, świetny pomysl
  • @yelou - Nie wiem czy wiesz ale chirurg na sali operacyjnej otwiera często człowieka i nawet jak jest zdrowy lepiej aby nie chuchał do rany oraz nie wdychał tego co otworzy. Do tego często zmienia tą maseczkę na nową a nie wyciąga z kieszeni 20 raz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    tak myślę(2020-12-31)
  • @tak myślę - czyli wielkie g, wiem. twoja maksyma
Reklama