UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @yelou - to, że nie wierzysz w spiski, nie oznacza że ich nie było i nie ma. Żył sobie niegdyś John. D. Rockefeller, potentat naftowy, właściciel Standard Oil, który dorobił się przydomku "Dusiciel z Cleveland". Umowy zawierał jedynie ustnie, bez świadków, poprzez uścisk ręki. Wykończył całą naftową konkurencję. Po latach sądownie podzielono jego firmę za działania sprzeczne z prawem antymonopolowym. Rozbawiło go to wielce, bo jak stwierdził: "Nikt nie może mnie zmusić do konkurowania z samym sobą".
  • wzruszyła mnie twoja historia
  • @yelou - Mnie i pewnie wielu innych nie wzruszają Twoje komentarze. .. zasadniczo niewiele w nich merytorycznych treści. .. jakiś bełkot, powielany za premierem, ministrem zdrowia i ich doradcami. .. Pan prof. Horban może i się zna. .. Ale raczej na ustawie o zawodzie lekarza, procedurach prawnych oraz na tym, że są ludzie zdolni i mniej zdolni. .. jeśli za to się dostaje profesurę, to myślę, znaczny odsetek naszego społeczeństwa można określać mianem profesorów. .. Pan Gut - dość dziwny człowiek. .. sam nie wie, co i jak. .. jak wiatr zawieje, tak mówi. .Pan premier to już w ogóle żenada. .. coś jest czymś, czym nie jest albo odwrotnie. .. tak w skrócie można określić jego słowa. .. minister zdrowia - premier nie mówi tego, co mówi. .. to też tak w skrócie. .. masz jeszcze jakies autorytety? Podaj, to zapoznam się z ich wypocinami. .. może akurat są wartościowe. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cogitans(2020-12-31)
Reklama