UWAGA!

Carrefour wspiera Szpital Miejski

 Elbląg, Carrefour wspiera Szpital Miejski
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Firma Carrefour podjęła decyzję o objęciu szpitala zakaźnego w Elblągu bezpośrednią pomocą żywnościową. Pomoc do szpitala trafi bezpośrednio z hipermarketu przy ul. płk. Dąbka 152. 

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu będzie regularnie otrzymywać od elbląskiego sklepu Carrefour najpotrzebniejsze produkty żywnościowe, w tym jedzenie, napoje i kosmetyki. Lista dostarczanych produktów będzie na bieżąco weryfikowana, tak aby odpowiadała ona na aktualne zapotrzebowanie pracowników opieki medycznej placówki. 

Carrefour zdecydował się przekazać podobne wsparcie łącznie do 41 szpitali zakaźnych zlokalizowanych na terenie całego kraju i zlokalizowanych w pobliżu hipermarketów należących do sieci. Wsparcie placówek w zaspokojeniu ich bieżących potrzeb pozwoli skuteczniej walczyć z pandemią oraz zadbać o większy komfort pracy personelu medycznego w tym trudnym dla wszystkich okresie:

- Skuteczna walka z koronawirusem to największe wyzwanie, przed którym jak dotąd stanął cały świat w XXI wieku. Sklepy Carrefour mogą być w tych trudnych czasach nie tylko miejscem zaopatrzenia się społeczeństwa w podstawowe produkty spożywcze, ale także nieść pomoc polskim służbom medycznym w walce o nasze życie i zdrowie. Dlatego obejmujemy bezpośrednią pomocą żywnościową personel szpitali zakaźnych w całej Polsce – dodaje Christophe Rabatel, prezes zarządu Carrefour Polska.

Pomoc wszystkim 41 szpitalom będzie świadczona przynajmniej przez najbliższe trzy miesiące lub do czasu skutecznego ograniczenia pandemii na polskim rynku. Wartość pomocy szacowana jest na ponad 650 tys. złotych.

 

informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Wielki szacunek dla firm które wspierają miejski szpital. Ta pomoc jest im potrzebna w tych czasach. Oby więcej takich firm w Elblągu.
 • Jeśli to nie żart to brawo Carrefour :)
 • Po sobie zaoszczędzi służba zdrowia na jedzeniu
 • Wspiera, a na rekawiczek dla klientow nie ma, tylko rwace sie cienkie do pieczywa.
 • heh, doili nas przez lata na miliardy, przejmując rynki od tubylców, to można i w czasie kryzysu przeznaczyć żarcie za te kilkaset tysięcy. .. ; )"bravo kierfjur"; )-też bym tak zrobił na ich miejscu, jak im PR skoczy od razu - czekamy na biedry, lidle i inne. .. wykończyliście tubylców z rynku - dajcie chociaż ochłap z 0,01 % waszych zysków, który normalnie wyjeżdża stąd co dzień na Kajmany
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  TylkoSmiecieKupujaWMarkecie(2020-04-02)
 • Szpital jednoimienny jest na Żeromskiego a nie na Komenskiego, dlaczego wszystko jest przekazywane do dyrekcji a nie na oddziały. Przecież to na oddziałach jest personel, dyrekcja siedzi na ciepłych stołkach i zbiera laury Proszę o sprostowanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  Pielegniarka (2020-04-02)
 • Szkoda że wszystko trafia na Komenskiego, a przecież to Żeromski bierze wszystko na klatę.
 • Dobrze że pomagają Kuchnia która na codziennie wynosi pełne torby teraz ma dodatkowe paczki Nikt nigdy nad tym. Ie panowal .Szpital zakaziny jest na przeciwko .Tam kierować pomoc .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Dorotka 5801(2020-04-04)
Reklama