UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Myślałem że tylko TVP gloryfikuje obecną władzę. Widać Portel dołączył do orszaku lizusów. TVP przestałem oglądać. Bez portelu też można żyć. A jak Portel poradzi sobie bez czytelników ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    22
    Marek kk(2021-01-04)
  • @Marek kk - a dla ciebie to tylko G. Wyborcza
  • Akurat nie trafiłeś gościu. Nie czytam. Na szczęście są strony na których można znaleźć filmu usuwane z mainstreamu. Jeśli widzę w ciągu 30 min monologi ok 30 doktorów, profesorów wirusologii kardiologii i innych specjalności nie pracujących pośrednio dla wielkich korporacji zaczynam się doszukiwać przyczyn. Jeśli czytam listy lekarzy do swoich rządów podpisane przez setki lekarzy-profesorów, i innych tytułów którzy pracują w zawodzie dziesiątki lat zaczynam myśleć. Przeżyłem Czarnobyl i wiem jakie bywają mechanizmy władzy. Ciężko zaufać telewizji na której zawiodłeś się wielokrotnie. Ciężko wierzyć w ich dobre intencje skoro od wielu lat w oczach milionów Polaków są machina do wychwalania poglądów partii. Bynajmniej nie jestem zwolennikiem totalnej opozycji, żeby była jasność. Więc skoro jeden widziałem dwie strony spojrzenia na pandemię wybrałem moim zdaniem prawdziwą. Nie będę się szczepił dopóki nie zostanę do tego zmuszony. Być może już wkrótce będzie wydzielona strefa w tramwaju dla nieszczepionych (czyt. podludzi ). Brzmi znajomo ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Marek kk(2021-01-04)
Reklama