UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z yt znikają masowo filmy z wypowiedziami profesorów, doktorów i naukowców którzy demaskują tzw pandemię. Dlaczego krytykujący TVP za stronniczość i promowanie jednej partii nagle zaczęli słuchać ich "dobrych"rad z wiadomości ? Ciekawe że tylu "oświeconych"uważa poszukających prawdy za głupców. Ja jestem prosty chłopak który korzysta z dostępnych technologii by zdobyć wiedzę i mieć swoje zdanie. Oczywiście że można znaleźć wiele wypocin tzw płaskoziemców. Czy to nie dziwne że w mediach dominuje jedna teoria dotycząca szczepionek. Dlaczego nikt nie próbuje nas ochronić przed szczepieniami skoro mamy skuteczny lek. Dlaczego list podpisany przez tysiące lekarzy nawołujący rządy do zaprzestania tego covido-cyrku jest pomijany lub podawany tylko po to by z niego szydzić ? Dlaczego z deprecjonuje się sposób leczenia prof Bodnara ??? Lubię tu przywoływać postać pana Andrzeja Leppera. Pamiętam jak robiono z niego czubka gdy ogłosił sensacje o więzieniach CIA. Po latach okazało się że to władza okłamywała społeczeństwo. Wszystkim którzy ślepo wierzą w bezpieczeństwo tego szczepienia życzę zdrowia. Oby się nie okazało że władza znowu z was zakpiła. Zwłaszcza że stawką może być życie wasze i waszych bliskich
  • @Robb - Odpowiedz jest bardzo prosta. Do tej pory nie było skuteczniejszego sposobu na globalne zdyscyplinowanie i podporządkowanie społeczeństw wytycznym NWO.
  • @Robb - Podrzuć link do tego listu lekarzy jak możesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Zielarski(2021-01-04)
  • @Zielarski - Już kilka osób wrzucało tu linki czy hasła które można umieścić w przeglądarce. Niektóre były dziwne to fakt. Szukać nie koniecznie musisz w tej największej, a translator pomoga. Nie każdy zna więcej niż kilka języków. Nie będę nikogo namawiał bo nie znizam się do poziomu tych którzy mówią mi co mam myśleć. Dam ci taki przykład. Jestem jednym z 95% ochrzczonych ludzi w tym kraju. Na szczęście nie doświadczyłem okropności niektórych członków tego bezkarnego gangu. Niedawidze ludzi którzy krzywdzą dzieci. Lista tych bezkarnych wciąż się wydłuża. Po latach widać kto jest wróg a kto przyjaciel. Kiedyś uważałem ich za ludzi żyjących według zasad których nas uczyli. Po latach wiem że nie tylko pomagali obalić komunę. Sam spróbuj poszukać prawdy; -)
Reklama