UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jan Śpiewak wrzucił dziś na swojego fb mejl wysyłany do aktorów przez dyrektorkę biura fundacji Jandy&Bandy. Jak pisze, nie ma tam nic o akcji promocyjnej (i rzeczywiście nie ma). "Na dzisiaj wiemy, że zaszczepił się również szef programowy TVN Miszczak, właściciel dużej sieci kawiarnianych sieciówek wraz z 20 letnim synem. Cały czas kłamali. "za: Jan Śpiewak Hashtagi: #RasaPanow, #styropiany, #kumoterstwo, #jelity, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    RobertKoliński(2021-01-04)
  • @RobertKoliński - A niech się szczepią. Nie widzicie, że to wszystko zasłona dymna??? W magazynach ARM jest jeszcze około 50 tysięcy dawek z poprzedniej dostawy a dziś przyjechało kolejnych 300 tysięcy. Czy komuś zabrakło????? NIE!! To po to, aby nie pytać o nowe podatki i daniny oraz po to aby wydawało nam się, że trzeba się bić o szczepionki, że to taki towar deficytowy i może go zabraknąć innym a prawda jest taka, że chyba nie ma kogo szczepić skoro szczepionka zalega w magazynach. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    tak myślę(2021-01-04)
  • RobertKoliński @tak myślę - Bo szczepić się należy i trzeba, a nie dawać posłuch wrażej propagandzie ignoranckich płaskoziemców i prawackich spisko-tumanów; czynić to jednak należy zgodnie z zasadą LUDOWEJ SPRAWIEDLIWOŚCI, której DŁUGIE, KARNE RAMIĘ powinno dziś dosięgnąć wpychające się w kolejkę, rozbestwione przez 31 lat styropianowej patologii, zadufane w sobie, jelitystyczne, neoliberalne obrzempały:)#Janda&Banda Hashtagi: #RasaPanow, #jelity, #styropian, #AtoPolskaWlasnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-01-04)
  • @RobertKoliński - Nie wycieraj sobie mordy płaskoziemcami, bo na argumenty(poza tymi banalnymi szkolnymi )z rasowym płaskoziemcą zapewne nie potrafiłbyś udowodnić kulistości Ziemii. Czep się pan czegoś swojego poziomu.
  • RobertKoliński "Ziemi"jedno "i", panie wypoziomowany; PS. Płaskoziemców zjadam na śniadanie - po nich najlepiej mi się "komunizuje godzinkę, zatruwa ducha, a później. .. "; Hashtagi: #edukacja, #zdrowie, #OjczyznaPolszczyzna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2021-01-04)
  • @RobertKoliński - Tak to prawda. O Ziemi do żmii pisałem i doszło do pomyłki.
  • 100/100
  • "z rasowym płaskoziemcą zapewne nie potrafiłbyś udowodnić kulistości Ziemi"- No, to tylko zapytaj tego rasowego płaskoziemcę, dlaczego pozorny ruch gwiazd na niebie na południowej półkuli jest odwrotny do naszego (na północnej), o to jedno, nic więcej.
  • Sobie go znajdź i sam zapytaj. Osobiście nie znam żadnego i sam nim nie jestem. Bynajmniej.
  • To czemu piszesz, że rasowy płaskoziemca to mnie rozwali. Ten banalny i prościutki przykład, który podałem poprzednio rozwala każdego płaskoziemcę (no chyba, ze można chodzić po spodzie płaskiej ziemi i ona się obraca :)). .. a jest tych przykładów jeszcze więcej, tylko uczyć się trzeba było.
  • Chodziło o wycieranie sobie kimś mordy, pyszałku.
  • Takie wycieranie mordy, jak piszesz, uwłacza cwaniakom robiącym kasę na ludzkiej niewiedzy, wiec jest pożądane. Dodatkowo ośmiesza ich prostackie metody.
  • I tak oto, jesteśmy gdzie jesteśmy i mamy to, co mamy. Przewrotnie masz wiele wspólnego z płaskoziemcami. Wybacz lub nie.
Reklama