UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • …sam przechorowałem ale raczej nie zaszczepię się po tej historii pielęgniarki która po 10 min po zaszczepieniu padła na ziemie na wizji i od tego czasu od 3 tygodni slad po niej zaginał: "Tiffany Dover zmarła po szczepieniu? Cała prawda!"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    covid istnieje(2021-01-04)
  • @covid istnieje - Ja mało nie zmarłem po antybiotyku, lecz ten antybiotyk leczy skutecznie innych i nie ma w nim robotów genetycznych. Każdy lek powoduje ryzyko - nawet witamina C, cudaku, cegła też może ci spaść w drewnianym. .takie życie.
  • akurat antybiotyk nie przejmować aparatu transkrypcyjnego swojego gospodarza w przeciwieństwie do tej eksperymentalnej szczepionki. Porównanie nie jest na miejscu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    lekarz241(2021-01-04)
  • @lekarz241 - jak Ty lekarz, to ja kosmonauta obłudny cudaku!
  • @covid istnieje - Reuters FRI JAN 1,2021 / 5:35 AM EST Fact check: Nurse who fainted after COVID-19 vaccine did not die. Sprawdź nim coś napiszesz. Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Marek kk(2021-01-04)
  • @Marek kk - Hehe mowisz fejknews? Ok media oglosily że fejknews i wszystko sie zgadza. Szkoda tylko że dziewczyny nie ma, od 3 tygodni ani śladu ani sluchu po niej. To w stylu "operacja się udała tylko pacjent zmarł"hahaha
  • Żaden fejk news, sprawa miała swój ciąg dalszy - wszystko opisane w reportażu na YT - link tu kasują więc trza wyszukać pod haslem "Tiffany Dover zmarła po szczepieniu? Cała prawda!"
Reklama