UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie mam nic przeciwko szczepień i uważam, że naprawdę zrobiły dużo dobrego. Zastanawia mnie tylko ta jednostronna narracja, to że tylko szczepionka może uratować ludzkość. Policzcie sobie i sami podejmijcie decyzję. Zachorowało oficjalnie 1 322 000 osób w Polsce. Zmarło 29 000 i to z tymi dopisanymi do chorób współistniejących. W Polsce jest około 38 000 000 ludzi więc ryzyko zachorowania wynosi 3,2 % a śmierci 0,08% tak 8 setnych! I sami podejmijcie decyzję czy warto się szczepić preparatem za który nikt nie chce wziąć odpowiedzialności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    tak myślę(2021-01-04)
  • @tak myślę - Co ty z tą odpowiedzialnością? Jak kupujesz masło i rozboli cię brzuch to będziesz szukał producenta o odszkodowanie? A skąd pewność że do masła nie dodaje się różnych GMO, metali czy nawet chipów. Masz o tym dokładnie takie samo pojęcie jak o składzie szczepionek. Tym bardziej że prod. spożywcze produkuje się z gotowych półproduktów, a te pochodzą Bóg wie skąd, Chiny, Azja itd a jeśli chodzi o te apele o wolność osobistą to filozof już pisał że "najgłośniej o wolność krzyczą dusze niewolnicze". Wolny człowiek robi co należy, wzrusza ramionami i idzie dalej.
  • @yelou - Ja wiem, że w Polsce w pieczywie była sól drogowa. Wiec w innych produktach (mięso, wędliny), polscy janusze biznesu dodają Bóg wie co. I jemy to bez kłopotów :)
  • @yelou - Otóż nie wiem czy wiesz ale jak rozboli mnie brzuch od masła to mam prawo zanieść je do sanepidu aby przebadali czy spełnia normy. Jeśli nie zadziałają hamulce w moim samochodzie a był na gwarancji i był serwisowany mam prawo żądać odszkodowania od producenta samochodu. Jeżeli spadnie mi się sufit na głowę mam prawo żądać odszkodowania od wykonawcy lub producenta. A za szczepionki odpowiedzialności nie bierze nikt. Oczywiście każdy kto chce niech się szczepi ja mu tego nie bronię- tylko niech nikt nie każe mi tego robić jeśli nie chcę i nie ogranicza mi przez to moich praw.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    tak myślę(2021-01-04)
  • @tak myślę - nie nazywaj się "tak myślę", tylko tak uważam. .. to różnica duża jest jest.
  • Bardzo duża dlatego podpisuje się "tak myślę". Ponieważ, ten który myśli miewa wątpliwości, szuka informacji a nie uważa tak jak mówi TV.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    tak myślę(2021-01-04)
  • @tak myślę - Jesz w ciągu tygodnia setki rzeczy, bierzesz różne lekarstwa- pojęcia nie masz co ci tam naprawdę szkodzi i co podlamuje twoje zdrowie i nigdy nikomu nie udowodnisz że to a nie co innego ci zaszkodzilo. Poza tym każdy organizm jest inny i różnie reaguje, więc jeśliby producenci szczepionki wzięli na siebie prawna odpowiedzialność, to przy takiej masie szczepień przez 100 lat nie wychodziłoby z sądu. Ktoś tam na drugi dzień potknie się i złamie palec: to przez szczepionkę, do sądu. Po zaszczepieniu miał zawroty głowy (kto mu udowodni że nie miał)czy nawet zaburzenia świadomości (to samo)i mógł nawet zginąć w wypadku. Już sprawa sądowa. To absurd i nonsens co piszecie. Jesteście nie tylko plaskoziemcami, ale krzykliwymi starymi przekupkami, które zaraz w kolejce dra się w niebogłosy, bo ktoś bezprawnie się przepycha
  • @yelou - Hmmm dziwne to co piszesz. Albo nie wiesz co piszesz. Wiesz że w USA ludzie dostawali odszkodowania za poparzenie się kawą w znanej sieci bo nie było napisane UWAGA GORĄCE. A wiesz, że w instrukcji użytkowania pralek piszą aby nie wkładać do bębna zwierząt i dzieci bo ludzie występowali o odszkodowanie po wypraniu zwierzaka bo nie było napisane w instrukcji że nie wolno. Naprawdę za dziwne rzeczy ludzie dostają odszkodowania. .. A po za tym ja jestem zwolennikiem szczepień, szczepiłem siebie i swoje dzieci- ale szczepień tych sprawdzonych od lat. I uwierz, że jeśli nic nikomu nie będzie po 5 latach po tej szczepionce też być może się zaszczepię. Dziś przy tym ryzyku zachorowania uważam, że nie warto. Ty oczywiście się szczep jeśli chcesz. Naprawdę nic mi do tego. tylko nie zmuszaj mnie do szczepień
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    tak myślę(2021-01-04)
  • @tak myślę - No właśnie o to chodzi. Współcześnie ludzie są drażliwi jak stare baby, a plaga prawników i adwokatów sprawia że wystarczy za głośno kichnąć a już idziesz do sądu. Po drugie, pojęcia nie masz czy stare szczepionki były sprawdzone, przez kogo, czy rzetelnie, czy na oko, i czy jednak nie powodują dziesiątek schorzeń (autyzm, alzheimer, demencja, rak, łupież, zapalenie skóry, brak erekcji po 80-tce itd). Wiesz że czasem jedna i ta sama rzecz można lepiej zrobić w godzine niż przez 10 lat.
Reklama