UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No ale czy kogoś to dziwi, że będzie więcej zachorowań ? Tu nie chodzi o brak maseczek, czy brak dystansu ale ktoś kto nie wie że jest jeszcze chory, odwiedza znajomych, rodzinę, oni natomiast mają kontakt z kolejnymi osobami i tak się to będzie toczyć. .. możesz łazić w maseczce i się cały dezynfekować od stóp do głów a odwiedzi cię ktoś z rodziny czy znajomych kto będzie chory, chyba że w maseczkach w domu siedzicie heh
  • Ostatnio u mojego sąsiada impreza była. Zlot studentów. Ja mu tam nie zabraniam, niech sobie imprezuje, ale właśnie tak rozsiewa się wirus. Nie z powodu wejścia do sklepu i dotknięcia wózka zakupowego, tylko z bezpośredniego kontaktu z zarażoną osobą, która jakby nie patrzeć mogła być wśród tych prawie 20 studentów.
  • No i teraz gdzie tu logika była jak w marcu i w kwietniu ludziom po rodzinach zabroniono chodzić i kazano w domu siedzieć ???? Człowiek święta spędził sam w domu. A teraz ??? Wesela można robić, imprezki można robić, a zakażeń tysiące razy więcej niż wtedy na wiosnę !! Parodia ! Hashtagi: #Elblazanka24
  • Jeszcze tylko trzeba wziąć pod uwagę ile w marcu/kwietniu było robionych testów (a nawet poniżej 5.000 na początku), a teraz masz ponad 45 tysięcy testów dziennie. Rachunek prosty. Im wiecej testów zrobisz, tym więcej NOSICIELI wirusa dostaniesz w odpowiedzi.
  • No właśnie to jest logika i skutek przyczynowy w najczystszej postaci. Był na biegu wprowadzony totalny zakaz wszystkiego i pozornie wirus uśpiony. Tak jak wyżej ktoś napisał, transmisja wirusa to nie markety, tylko kontakt, buzi buzi, imprezka czym chata bogata, mała wódeczka w towarzystwie. Nawet jak się pilnujesz i omijasz spędów towarzyskich to dziecko Ci to przywlecze ze szkoły.
  • Takie fakty wolą przemilczeć, wciskać nam, że fajnie było przy 20-30 przypadkach dziennie. Licząc od pacjenta zero. Tylko żarty się dawno skończyły a my nadal jesteśmy dalecy od masowego testowania. Tyle testów ile zaleceń lekarskich. Modele matematyczne, można wieloma metodami przypuszczać ilu chorych błąka się po miastach. Ewentualnie ilu jest na krawędzi, szpital czy walka w domu z dolegliwościami.
Reklama