UWAGA!

Kolejne ofiary koronawirusa

 Elbląg, Kolejne ofiary koronawirusa
fot. pixabay.com

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych pięciu zgonach w Elblągu z powodu koronawirusa. Wszyscy zmarli mieli choroby współistniejące. W Elblągu i powiecie elbląskim wskaźnik zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców przekracza 2.

Pięć osób zmarłych na koronawirusa w Elblągu odnotowano w ostatniej dobie w statystykach Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych w naszym mieście wzrosła o 24. Współczynnik nowych zakażeń w naszym mieście wynosi 2,02 na 10 tys. mieszkańców. W ciągu ostatniej doby wykonano 109 testów. 454 osoby przebywają na kwarantannie.

W powiecie elbląskim w ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł z powodu koronawirusa. Zanotowano 13 nowych zakażeń, a ich wskaźnik na 10 tys. mieszkańców wynosi 2,28. 153 osoby przebywają na kwarantannie. Wykonano 39 testów.

W województwie warmińsko – mazurskim odnotowano 810 nowych przypadków koronawirusa i 22 ofiary śmiertelne (wszystkie osoby miały choroby współistniejące). 13487 osób przebywa na kawrantannie. Wykonano 2284 testy.

W całej Polsce odnotowano 12142 nowe zakażenia. Zmarło 286 osób, z czego 252 miały choroby współistniejące.

oprac. SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Kowidowi terrorysci 24 /24
 • Już za trzy tygodnie rocznica tego trzytygodniowego wypłaszczania krzywej zachorowań. Szykujcie godny artykuł.
 • Kolejne ofiary mediów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  20
  NadszyszkownikKilkujadek(2021-02-25)
 • Jeszcze tylko dwa TYG. do szczepionki, byle dozyc, byle dozyc, byle dozyc. Staruch Garbusiarz cyklista
 • tresura ludzi.
 • Aaaaa 2 przypadki na 10 000.zamknąć lasyyyyy.
 • @Zbyszek 1 - ze szczepionka przyjmiesz tez wierność pisowi, nawet jak z kretesem przegra kolejne wybory i się w pi. .. .rozpadnie?
 • @masssakra33 - Kontynuować masowe podduszanie.
 • Cofamy się, cofamy się do epoki kamienia łupanego, zamknąć jedną konferencją, udzielić pomocy przedsiębiorcom, już jakoś gorzej. Chcecie zamykajcie, dajcie ludziom tarczę nr 9,po 50tys na etat, pokrycie kosztów stałych firmy, my ludzie przedsiębiorczy poczekamy aż zaszczepicie te 70% populacji. Miał być być highlife, zaszczepimy medyków, zaszczepimy seniorów i puszczamy lejce, bo covid nie zniknie i tak, 100 dni odpowiedzialności a mamy chyba 1-2 lata marazmu przed nami. Kina sieciowe nawet nie zrobiły ruchów, uniknęły kosztów, żeby je po 14 dniach zamykać. Dolinka basen też nafiltrował tej wody, żeby cofnąć technologiczne uruchomienie basenu. Dwa przykłady, które można mnożyc.
 • Fajnie, po koleżeńsku, elegancko i profesjonalnie. Kina nie są nam potrzebne nikt tam od dawna nie chodzi. Zamykajcie galerie handlowe, sorry na Wielkanoc Wam otworzymy od wielkiego czwartku do wielkiej soboty, żebyście mogli się stłumić na okoliczność świątecznej gorączki, pasuje ciemnemu ludowi ? Bo człowiek na człowieku w wielkopowierzchniowym sklepie spożywczym dzień w dzień jest mniej emitujący covid niż ten odwiedzający branże obuwniczą, odzieżową czy sklep RTV AGD.
 • Dziki kraj.
 • To jedziemy z tematem. Ktoś posiada chyba duże stany magazynowe maseczek chirurgicznych, najpewniej jakiś kumpel ministra albo kolejny biznesmen instruktor narciarstwa.
Reklama