UWAGA!

Kolejne ofiary koronawirusa

 Elbląg, Kolejne ofiary koronawirusa
fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych śmierci trzech elblążan, zakażonych koronawirusem. W całym kraju zmarło 638 osób i przybyło 13,6 tys. zakażonych.

W Elblągu w ciągu ostatniej doby przybyło 33 nowych przypadków koronawirusa. Zmarły trzy osoby, wszystkie miały choroby współistniejące. Wskaźnik zakażonych na 10 tys. mieszkańców wynosi 2,77. Na kwarantannie przebywa 208 osób, wykonano 220 testów.

W powiecie elbląskim odnotowano 19 nowych przypadków. Wskaźnik zakażeń na 10 tys. mieszkańców wynosi 3,33. Kwarantanną objęto 250 osób, wykonano 83 testy.

W województwie warmińsko-mazurskim przybyło 466 nowych zakażeń, zmarło 19 osób, z czego 11 miało choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa 6822 osób, wykonano 2891 testów.

W Polsce odnotowano 13601 osób, zmarło 638 osób, z czego 405 miało choroby współistniejące. „Wśród zaraportowanych dziś zgonów 74% dotyczy osób, które nie były chronione przez szczepienie. Z kolei wśród zaszczepionych śmierć dotknęła głównie osoby z chorobami współistniejącymi - w granicach 70%. Średni wiek osoby zmarłej z dzisiejszego raportu to ponad 70 lat.“ - poinformowało Ministerstwo Zdrowia na swoim profilu na Twitterze.

Na kwarantannie w całym kraju przebywają 213 742 osoby, wykonano 92 923 testy.

SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Od jutra MZ wyrzuca do kibla papajetesty PCR jak Amerykanie, czy czeka na wytyczne od Fauciego?
 • Cóż moge powiedzieć?. .. .. Gdzie są zgony spowodowane nowotworami lub chorobami nieleczonymi? Gdzie te wszystki choroby są?
 • Prawie wszyscy posłowie Konfederacji zaszczepili się ale tych cymbałów że swojego elektoratu mamią żeby zebrać ich głosy a zakażenia zrzucić na Prawo i Sprawiedliwość.
 • @TeofilSkorupa - Morda kapciu
 • @TeofilSkorupa - Wy wszyscy jestescie cymbałami
 • @Teofil Skorupa - jesteś tak samo wiarygodny jak Dziennik Telewizyjny za Jaruzelskiego. Jest 11 posłów Konfederacji. Na pytanie który z tych 11 posłów się zaszczepił nie potrafisz odpowiedzieć. Żałosny jesteś.
 • Konfederacja i PIS (bo rządzi)mają krew na rękach - dużo krwi.
 • Srortelik znowu straszy buuuuu buuuuu buuuuu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  11
  Dość Plandemiii(2021-12-31)
 • na tym zdjęciu widać 3 kolejne ofiary srowida. Umrą na celebrytkę wraz z chorobami współistniejącymi jak wywalenie się na nieodśnieżonym chodniku w centrum miasta i rozwalenie sobie łba o chodnik. +3 dla covidian
 • pani Natasza lub inna :)stanęła na 3-Maja i sru jedno zdjęcie w prawo jedno w lewo i już dwa artykułu mają OPRAWĘ graficzną. Niech znajdzie miejsce gdzie leżą te covidowe stosy trupów twarze zasłonią bo przecież RODOsrodo i ochrona danych osobowych i wtedy może się zes. .. ze strachu albo puszczę bączka jak będę ziewać
 • ministerstwo śmierci podaje a wy tuba propagandowa śmierci podajecie dalej jesteście współwinni takiemu zastraszaniu ludzi ile wam dają za propagowanie bredni. Choć zawsze było wiadomo że wszystkie media żerowały tylko na ludzkim nieszczęściu. Nic tak nie cieszy jak nieszczęście sąsiada.
 • Ile z tych osób zmarło z koronawirusem a ile z powodu koronawirusa ? Można to jakoś podzielić Panie Niedzielski ? Pewnie można, ale po co ? Tak jest lepiej, niech liczby trzymają Naród w strachu. I jeszcze parę danych by się przydało w tej liczbie kilkuset zawrzeć m. in. : wiek zmarłych, obciążenia innymi chorobami, wpływ szczepienia lub jego brak na zgon, chociaż biorąc pod uwagę perspektywę wielu lat badań na doświadczalnym, warunkowo dopuszczonym preparatem musimy jeszcze poczekać kilka lat no ale wtedy już się nie dowiemy czy zgon nastąpił na skutek podania czy też nie.
Reklama