UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wszystko się dzieje tak jak w przepowiedni Alojzego Kalngera z roku 1947,a przepowiedzial on, że nie mnie 44 lata jak komuna odejdzie z Polski, komuchy dostaną szansę aby się nawrócić przez 30 lat, a potem przyjdzie zaraza jakiej świat nie widział i nienawrócone komuchy pomrą na zarazę chińską i do piekieł pójdą, smażyć się tam w smole, amen
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    baba vanginels(2020-10-13)
  • @baba vanginels - Oj baba, baba - dzieciaku niedlugo tylko od komuszkow na dobranoc bedziesz mogl posluchac jak bajki, jakie to piekne byly czasy jak to ludzie zyli, jak sie bawili I jak to ci najbardziej poszkodowani byli przesladowani (michniki, kuronie, walesiarze szczegolnie ci internowani do luksusowych hoteli)Dzisiejsza prawda jest smutna, dzisiejsza wolnosc kagancowa jest naznaczona I ci wszyscy co to demonstruja daja wyraz ze sie boja I o to tu tak naprawde chodzi, przestraszeni, bojacy latwo sie daja sterowac. Dzisiaj idac na ryby mozesz wyladowac w pierdlu, zwyklych przechodniow juz sie karze za to ze oddychaja. Kiedys ktos mi powiedzial ze za tlen bedziemy placic. przyjalem to za zart, ktory niestety sie sprawdzil. "Nie o take Polske walczylim"panie Bolus. Cena wolnosci jest ogromna, miliony ludzi na swiecie placilo najwyzsza cene - cene zycia. Dzisiejsza walka o wolnosc jest zupelnie inna, wrog jest niewidzialny to nowa generacja inteligentnej wojny, ktora jednak jak kazda wojna dazy do zniewolenia. ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ja to wiem(2020-10-14)
Reklama