UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No ale w mediach głównego ścieku mówią że sytuacja jest dramatyczna, brakuje łóżek, grozi mocny lockdown. Ustalcie między sobą właściwą wersję kłamstw jakimi karmicie społeczeństwo i wyemitujcie ją we wszystkich mediach. nie można kłamać oddzielnie bo się pogubicie i społeczeństwo się za szybko zorientuje.
 • A psychiatria to nie covid-owy. Powiedzieć trzeba ilu tylko w weekend było zakazonych! Jednak po co, jeszcze by trzeba było dodatek dać. Brak slow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  Litosci(2021-03-23)
 • Widzisz, że cyknie 30tys zakażeń to wtedy zamkną kościoły nawet. Do 29,9tys jest ok, na luzie, po koleżeńsku rząd z klerem współdziała.
 • Weź to na logikę, z 835 skoczyło na 1000,z 1000 spadło do 894 to nie widzę tu żadnej drastycznej poprawy. Mamy wtorek wyniki czyli wyniki testów z poniedziałku, w czwartek będzie kumulacja, w piątek apogeum, w sobotę coś ciekawego ogłoszą. Lock down świątyni dla wiernych. Co mogą zamknąć, sklep spożywczy i monopolowy ?
 • To co wyprawiają media od początku "pandemii"woła o pomstę do nieba. .. Nie ma dnia bez klamstw i prostackich kryptoreklam preparatu śmierci. .Podam świeży przyklad: TVN, Polsat, TVP przez cały Luty w wieczornych wiadomościach trąbiły, że już wszyscy medycy się zaszczepili a okazało się że Naczelna Izba Lekarska 3 marca zdemaskowała te kłamstwo i ujawniła, że zaledwie 46% lekarzy się zaszczepilo a wśród dentystów wskaźnik wynosi jedynie 40%. Wszystkie te stacje, powinny odszczekać swoje słowa i codziennie w głównych wiadomościach przez miesiąc przepraszać za te perfidne klamstwo. Nie wierze już w ani jedną liczbę którą publikują.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  media czeka Norymberga(2021-03-23)
Reklama