UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po chwilowej zapaści w rejestracji szczepień wczoraj ruszyła lawina i w ciągu doby zatejestrowało sie ponad milion ludzi. Ja zadzwoniłem o 12 w nocy wiec mam szczepienie 15 kwietnia a żona 19 wiec o wiele szybciej niż sądzilem a małe rozumki o pojemności krewetek coctailowych bedą miały terminy o wiele dłuższe, lub zapisani są w kolejke bez terminu. Wszystko w dużym stopniu dlatego że Amerykanie dopuścili szczepionke na swoj rynek i badania potwierdziły jej skuteczność, i miedzy innymi dkatego wiara rzuciła sie jak szalona. ale wcześniej było wiadomo że na milion zaszczepionych były 4 przypadki zakrzepicy i wcale nie wiadomo czy przez szczepienie. Od lat powtarzam że spora cześc mojego narodu ma tragiczny poziom intelektualny co można było zaobserwować choćby obecnie. Plotki i niepotwierdzone wiadomości jak to przeważnie u nas gorą i dotyczy to nie tylko szczepień, ale rownież wyborow politycznych gdzie nigdy nie Polski TVN jest na dobrą sprawe jedną z glownych parti politycznej, bo taki mają wpływ na postepowanie i myślenie milionow. Nikt nie zada sobie pytania podstawowego czy robią to bo nas kochają, czy w interesie swoich?. ŁA ZOCHA JEZDEM, BYNDE SIE SZCZEPIĆ. ALBO NIE BO DOSTANE CZIPA I BENDUM MNUM ŻUNDZIĆ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Krzysztof M(2021-03-23)
  • @Krzysztof M - przed szczepieniem, koniecznie do psychiatry.
  • @Krzysztof M - Ty tak serio
  • @Krzysztof M - Krzysiu puknij się w czoło i siły nie żałuj. Na głupotę szczepionka ci nie pomoże
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Legiaa(2021-03-23)
Reklama