UWAGA!

Koronawirus: kolejne zgony

 Elbląg, Koronawirus: kolejne zgony
fot. Michał Skroboszewski

Ministerstwo Zdrowia opublikowało kolejne dane dotyczące wzrostu zakażeń koronawirusem. W Elblągu i powiecie elbląskim łącznie w ciągu ostatniej doby zmarło siedem osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 88 nowych zakażeniach w Elblągu w ciągu ostatniej doby. Zmarło pięć osób, wszystkie miały choroby współistniejące. Wskaźnik zakażeń na 10 tys. mieszkańców wynosi 7,39. W powiecie elbląskim przybyło 30 nowych przypadków, dwie osoby zmarły, miały choroby współistniejące. Wskaźnik zakażeń na 10 tys. mieszkańców wynosi 5,26.

W Elblągu na kwarantannie przebywa 2014 osób, wykonano 265 testów. W powiecie elbląskim objęto kwarantanną 675 osób, wykonano 98 testów.

W województwie warmińsko - mazurskim odnotowano 1095 nowych przypadków, zmarło 31 osób, z czego 16 miało choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa 23528 osób, wykonano 4701 testów.

W Polsce przybyło 29064 nowych przypadków, zmarło 570 osób, 409 z nich miały choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa 631843 osoby, wykonano 114112 testów.

SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Wypadki: kolejne zgony. Choroby: kolejne zgony. Starość: kolejne zgony. Życie. Nic niezwykłego.
 • A w tramwajach i autobusach, ludzie dalej bez masek.
 • nakręcajcie nakręcajcie tę spiralę nienawiści i żalu ! Jak dla mnie to - boisz się to noś maskę, szczep się możesz nawet z domu nie wychodzić dbaj o swoje zdrowie ale od mojego WARA CI.
 • @Paweł 999 - Jak nudne to nie czytaj
 • Dlaczego skoro szczepionka działa tak bardzo zaszczepieni boją się niezaszczepionych????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  47
  19
  Elblągpięknemiasto(2021-12-01)
 • Zaszczepiłem się, ale chyba jednak skuteczność szczepień nie jest taka jaką pierwotnie zakładano. Wczoraj spośród zaraportowanych 526 ofiar śmiertelnych epidemii, 140 ofiary stanowiły osoby zaszczepione. Źródło : twitter MZ
 • Dr. Andreas Noack opublikował wideo prezentację w której podzielił się co odkrył w szczepionkach. 4 dni po tym nagle zmarł w tajemniczych okolicznościach…Był chemikiem, ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki grafenu są ekstremalnie trwałe i ich wymiary (długość około 50nm, grubość 0,1nm)sprawiają, że wstrzyknięte do żył człowieka działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, zawałów, wylewów: bitchute com/video/Ervbi96YgrzG/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  14
  22
  Dr. Andreas Noack(2021-12-01)
 • .. ."i sprawią, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, otrzymają znamię na rękę lub na czoło (wymazy?),  i że nikt nie może kupić ni sprzedać kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. .Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii. .. .I ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę. .. ".   Ap św. Jana 13,16-20.Czy to Wam czegoś nie przypomina? Obowiązkowe wymazy z czoła i zmuszanie na całym swiecie do przyjęcia zastrzysku. .. wszedzie te same metody, socjotechniki, wściekłe nawoływanie mediów aby zwalniać z pracy niepokornych. .. Zamiast zaufać Bogu ludzie bezgranicznie uwierzyli koncernom że poprawią dzieło Boskie zastrzykiem co 9 miesięcy z substancją genową okraszoną komórkami z abortowanych płodów. Nakręceni wściekłą propagandą strachu w telewizji (Nowy Bożek), doszli do etapu że nie udzielą na ulicy drugiemu bliźniemu nawet pierwszej pomocy bo widzą w drugim człowieku nic tylko "zagrożenie epidemiologiczne". Zaś tych którzy chcą pozostać LUDŻMI najchętniej zamknięto by do obozów koncentracyjnych co wielokrotnie padło tu w komentarzach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  10
  Ap św.Jana 13,16-20(2021-12-01)
 • Nie trzeba wojny. .. .
 • @xyzzz - No, wirus jest cwany I sie mutuje, to jest pare miliardow lat bycia na Ziemii. Garbusiarz cyklista
 • więc patrząc na Gibraltar i Irlandię wniosek jest prosty wcale nie chodzi o szczepienia a o zniewolenie społeczeństwa pod pozorem dbania o ich zdrowie. Zamordyzm w pełnej krasie
 • Boze jakie glupie i nonszalackie to społeczeństwo, 2 takiego na swiecie nie ma! Rząd to katastrofa i to na nich spocznie odpowiedzialność za śmiertelność w tym kraju i kto mądry pozwie do Brukseli
Reklama