UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bez podpisania kwita o podejrzenie zakażenia corona-swirusem, nie zostaniesz przyjety do szpitala, śmiech na sali, po wypadku w pracy i odmowienia podpisania kwita, nie przyjeto mnie na konsultacje!!!brawo rząd!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Obywatel(2020-12-18)
  • @Obywatel - Niewiele Ci zostaje. .. jeśli masz nazwisko osoby, która odmówiła przyjęcia Cię i jest ona lekarzem, to możesz złożyć doniesienie do prokuratury. .. jeśli nie jest lekarzem, to doniesienie składasz na tego, kto wydał taką dyspozycję (być może dyrektor). .. jeśli pomoc medyczna była niezbędna, a nie otrzymałeś jej, to NFZ i wniosek o zwrot składki zdrowotnej. .. do tego jeszcze możesz zgłosić sprawę do RPO, bo z konstytucji wynika, że opieka zdrowotna należy się każdemu obywateli i nie zaznaczono tam, że krnąbrnemu nie. .. chyba, że masz dużo kasy, to papuga i pozew cywilny przeciwko skarbowi państwa za odmowę gwarantowanych świadczeń. .. tylko wtedy musiałbyś mieć na piśmie, że nie przyjmują Cię, bo nie chcesz podpisać bzdurnego oświadczenia. .. ja zawsze o coś takiego proszę, jak mi chcą czegoś odmówić. .. bo srovid. .. I zawsze wymiekają. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Cogitans(2020-12-18)
Reklama