UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kontrole Policji są takie jak zawsze, czyli nie ma żadnych kontroli. Kompletny brak skuteczności i działania. Od jakiegoś czasu zawracam uwagę, czy gdzieś są kontrole, ale niestety praktycznie zero. Co się dzieje z tą Elbląską Policją?
  • Jestem po przebytej bezobjawowo chorobie i po dwóch szczepieniach. Dla bezpieczeństwa swojego i bliskich stosuję maseczkę wewnątrz i na zewnątrz bez wyjątku nawet w domu i piwnicy, do której schodzę jak tylko rząd informuje, że wprowadza lockdown. Żyję w reżimie sanitarnym i dystansie społecznym. Raz w tygodniu poddaję się profilaktycznie kwarantannie i autoizolacji. Uważam, że powietrze jest skażone. Dezynfekuję wszystkie pomieszczenia, wygotowuję ubrania oraz wykonuję test na obecność koronawirusa. Dezynfekuję i trzymam w kwarantannie zakupy. Noszę wyjałowione gumowe rękawiczki. Jak widzę nieodpowiedzialnych ludzi bez maseczek to dzwonię na policję prosząc o pilną interwencję w związku z zagrożeniem epidemicznym. Jak widzę karetkę z zespołem wymazowym to wychodzę na balkon żeby klaskać po czym zamawiam dla nich pizzę, żeby podziękować im za heroiczną walkę z epidemią. Moja postawa jest godna naśladowania. Liczę na wysoki scoring oraz profity i benefity w systemie oceny obywateli i zaufania społecznego. Chciałbym być na stałe sygnalistą i denuncjować osoby nieprzestrzegające reżimu sanitarnego i uchylające się od szczepień. Mogę brać udział w łapankach i obywatelskich zatrzymaniach takich niebezpiecznych osób. Będę się szczepił co rok, co kwartał czy co miesiąc, żeby mieć zawsze ważny paszport i certyfikat szczepionkowy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    kowid istnieje(2021-04-23)
  • A co oni mają kontrolować oddziały szturmowa mają otoczyć Leclerca, Lidla i Biedronki zamknąć wyjścia w poszukiwaniu kto ma nos i usta na wierzchu ? Ja tam widzę, że chwytają każdego bez maseczki, prosty patent wjazd na chodnik i mandat. A czy ten mandat ktoś przyjmie czy anuluje sąd jakoś różnie z tym bywa. Fryzjerzy, kosmetyczki spuścili rolety do ziemi i spokojnie działają. "Zamkniętego obiektu"nie będą wyważać taranem, zresztą nikt tam na siłę nie chodzi. Normalna usługa. Patrolować mają zamkniętą Galerię Handlową dla garstki odwiedzających nie bądź śmieszny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Marcin40(2021-04-23)
Reklama