UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No, mongoły od zaprzeczania epidemii, antymaseczkowe przymuły - do akcji. Wypełnić na rozkaz Romków z YT codzienny plan rozsiewania kłamstw
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  18
  yelou(2021-04-01)
 • @yelou - A Ty oglądasz jakiś Romków z YT i mamy wiedzieć niby kto to jest ? Wiedzę z zakresu pandemii czerp od epidemiologów. Sam ogłosiłeś początek pandemii na X. 2020 więc Pan doktor od chorób zakaźnych od może Pan Profesor nam się trafił.
 • @yelou - Demokracja jest każdy ma prawo do własnego zdania. Jeżeli zdecydowana większość przechodzi to jak 7-10 dniową grypę (ja i grono moich znajomych 40 plus również)gorączka, osłabienie i bóle mięśniowe to tak to widzą prawo do oceny na własnej skórze. Na grypę również się umiera i nikt nie podnosi larum. Jeżeli szczepionka na covid jest szczepionką tylko z nazwy bo nadal mamy uważać to ja chrzanię taką medycynę. Gdyby dajmy na to szczepionka na polio była taka jak te pseudo covid vaccine (niezależnie od producentów i tej niby policzalnej skuteczności)to nadal w XXI wieku walczylibyśmy z chorobą Heinego-Medina.
 • @yelou - Brawo, brawo. .. Ty już Swój rozkaz wypełniłeś? Target na dzień dzisiejszy osiągnięty? Może jeszcze trochę wyzwisk skieruj. .. ? To wychodzi Ci najlepiej. .. bo z przedstawieniem racjonalnych wywodów raczej masz problem. Może uświadomisz wszystkim, czego pokłosiem jest obecna ilość testów pozytywnych? Dobrze Ci w przeszłości szło. .. efekt wakacji w listopadzie. .. efekt otwarcia szkół w grudniu. .. potem efekt świąt i zatłoczonych parkingów z tego powodu. .. moze teraz mamy efekt sylwestra? Napisz, co o tym sądzisz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Cogitans(2021-04-01)
 • @yelou - Takt, kultura, wyważona opinia o czytelnikach i oparcie postu o racjonalne przesłanki. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  GłębokaMyśl(2021-04-01)
 • @Cogitans - On już wszystko policzył i jakby nie liczył śmiertelność wirusa wychodzi mu na 5%. Ma inne lepsze dane. A pandemię liczy od października. A podwyższona śmiertelność społeczeństwa zgonów tylko covid. W sumie tysiące osób, które nie uzyskały pomocy doraźnej w chorobach przewlekłych mogą sobie wpisać covid. Przez covid nie dostali się do lekarza na czas, przez covid zawiesza się zabiegi, operacje itd.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Marcin40(2021-04-01)
 • @Marcin40 - Znam Jego wypowiedzi. .. faktycznie. .. epidemia od października. .. najlepszy był tekst o tym, że nadmiar zgony to były zgony na covid, tylko nikt ich w statystykach nie ujął. .. juz nawet się komentować takich treści nie chce, bo można mówić, pisać. .. a to po prostu jak "grochem o ścianę". .. całe szczęście, że część ludzi już się budzi i zaczynają trzeźwo patrzeć na rzeczywistość. .. szkoda, że tak późno i stosunkowo jeszcze niewiele jest takich osób. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  Cogitans(2021-04-01)
 • @yelou - Przezabawny kolo z ciebie:))sie uśmiałem! Oglądaj dalej tv, słuchaj propagandy i expertów ale tylko jedynych słusznych bo innych nie dopuszczają do tv. Pamietaj maseczka, dystans i higiena. .. to powinno Cie uchronić przed tą straszną chorobą, powodzenia mongole od expertów z tv!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Kdkdkk(2021-04-01)
 • @yelou - A dlaczego nie leczą Anandantyna???Profesor Bodnar tym leczy i nie ma żadnego przypadku śmiertelnego! !!Tym leczył się minister Warchoł i prawdopodobnie wielu z elit rządzących Dlaczego u nich nikt nieś powikłań? ? Zastanówcie się Dlaczego wycofano to z aptek i zabroniono leczyć zwykłych obywateli OCKNIJCIE SIĘ BO JETESCIE JAK SEKCIE!!!!!
 • @yelou - O prosze tak jak myślałem pierwszy komentarz na liscie napisał naczelny naganiacz szczepionkowy "yelou". Zawsze na czatach 24h/dobę, zawsze pierwszy komentujący pod każdym art. dotyczacym koronawirusa, codziennie te same teksty, wyzywanie i poniżanie wszystkich którzy śmią mieć jakiekolwiek watpliwości w temacie pandemii i stawiajacych niewygodne pytania. .. Oj żebyś nie skończył jak Witold Rogiewicz. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  karma wraca(2021-04-01)