UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przed zaszczepieniem polecam przeczytać jej skład: "Jedna dawka (0,5ml)zawiera: Adenowirus szympansi z sekwencją kodujacą glikoproteinę S wirusa SARS-CoV-2 ChAdOx1-S*, nie mniej niż 2,5 x 10 jednostek zakaźnych. *Wytworzony w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK)293,z wykorzystaniem technologii rekombinacji DNA. Ten lek zawiera organizmy modyfikowane genetycznie (GMO). Inne substancje pomocnicze to: L-histydyna, L-histydyny cholorowodorek jednowodny, magnezu chlorek sześciowodny, polisorbat 80 (E433), sacharoza, disodu edetynian (dwuwodny)"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    czytamy skład(2021-04-01)
  • @czytamy skład - Smakowitości. .. chyba nie zdołam się oprzeć takiej pokusie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-04-01)
  • @czytamy skład - A ja czytam zwykle sklaf wedlin, salatek itp choc to tak bajer. na dzis jestem szczepiony dwoma dawkami fizera I jakos nic, aha troche zrobily mi sie skosne oczy I zmalal fiut ale to podobno normalka, a co tam wazne jest zycie, a ze maly fiut, senator rez ma malego I zyje. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Zbyszek 1(2021-04-02)
Reklama