UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak musi tragedia dotknąć pisacieli, aby zauważyli iż nie ma żartów z tym zakażeniem. Szczepienia nie załatwią wszystkiego. Ograniczenie transmisji jest istotne. Jak patrzę na młodych bez elementarnych zachowań zdrowotnych to nie widzę żadnego wyjścia z tego nieszczęścia. Śmierć i kalectwo nie są ideą życia. Starzy pomrą, a młodzi jako ... będą się męczyć do samego końca. .. .
  • @klmn - Mój Boże. .. kiedy twój pusty łeb zrozumie że istnieje tania i skuteczna Amantadyna ktorą mozna by leczyć w dodatku tylko chorych (i gdyby nie blokowano jej od roku z premedytacją bo od roku MZ nie wystartowalo z badaniami klinicznymi). A nie wyszczepiać zdrowych tym eksperymentalnym guano!!! Wlasnie kilka dni temu zmarła sąsiadka w Elblągu, przesympatyczna pani Genowefa Mach z ul. Mickiewicza - zmarła 5 dni po zaszczepieniu. Oczywiscie nie zaklasyfikowano to oficjalnie jako NOP poszczepienny wiec na papierze wszystko cacy. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    litości(2021-04-01)
  • @litości - Panią Genowefę znałem. Wielka szkoda. .. .. Zaś co do Amantadyny to są dwie postaci tego leku. Nie każdemu one służą. Widziałem jego działanie i w postaci siarczanowej i wodorkowej. To nie jest lek do stosowania powszechnego. Skutki uboczne najmniejsze to drgawki, częstoskórcz, utrata pamięci i sterowania motorycznego. Zaburzenia jonowe są trudne do opanowania. Zaś dawkowanie jest zależne od wieku, postaci choroby oraz aktualnej kondycji chorego. Metoda działania jest inna niż szczepionek. Są dwu i jednowektorowe. Ciekawostką na tę chwile jest SPUTNIK 5.Zamiast jednej dawki dwuwektorowej są dwie dawki jednowektorowe. UE po cichu rozważa i tę szczepionkę. Są także punkty COURII na meridianie płuc. Można je masować 2x dziennie po 1 minucie. A tak w ogóle to zjadliwość szczepu brytyjskiego jest straszna. Ludzie w laboratoriach są przerażeni. No i na deser nie ja rządze w tym kraju, tylko jakaś dosyć ściśle określona grupa ludzi. .. .
  • @litości - Panią Genowefę znałem. Wielka szkoda. Amantadyna też nie jest bez wad. A niestety choroba szerzy się strasznie. Tak się składa iż mam w zasięgu ręki ciekawe materiały o stanie pandemii. Mam kontakt z ludzmi pracującymi w laboratoriach badawczych oraz dostęp do informacji bardzo specjalistycznej. Nie będę epatował żadnymi szczegółami. Wystarczy podać tylko wzrost liczby zgonów o 300 procent. .. Nie znam także dnia ani godziny kiedy mnie to choróbsko dosięgnie. Zaś pusty łeb pozostawiam bez komentarza.
Reklama