UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A w olsztynie cykoria na calego jak odsylaja chorych na koronawirusa do Ostródy i Elbląga a to juz dziadoskie podejscie. Jak wam nie wstyd olsztyniaki mają tyle nowoczesnych szpitali, nowoczesny sprzęt i nie leczą u siebie. Ciągle olsztyn jest dotowany , ostatnio otrzymali tyle tysięcy maseczek i zatrzymują u siebie. A powinny dostać Ostróda i Elbląg środki ochrony i sprzęt oraz pieniądze. Nie dociera do rządzących że olsztyn przegina i występuje inne miasta. Pamiętajcie że przez podejście politykow olsztyn upadnie kiedyś i tego życzymy.
  • Pomyśl rozsądnie. Mają specjalistyczne szpitale gdzie leczy się najciężej chorych i tam robią oddział zakaźny. I nagle ktoś wchodzi z koronawirusem do tego szpitala bo szuka oddziału i zaraża tych najciężej chorych... I zastanów się dlaczego nie jest to w Olsztynie tylko w wydzielonym szpitalu w Elblągu który nie ma nawet porządnej sali operacyjnej więc mało tam ciężkich przypadków.
  • W Elblagu mamy 6 obiektów szpitalnych. Na ul Zw. Jaszczurczego - rok budowy 1848,na ul Zeromskiego 22 - rok budowy 1907,izolatorium rok budowy 1910,na ul Komeńkiego (Długa)- rok budowy 1932,na ulicy Królewieckiej 146 - rok budowy 1982.No i historyczny budenek szpitala zamieniony na Biblioteke Elbląska - rok budowy 1547.Jest jeszcze, ,dziupla, ,dla odwykowców przy ul Królewieckiej 141.. .. .rok budowy 1986.Jedyna sala operacyjna o normalny standardzie to wybudowana w szpitalu przy ul Królewieckiej 146 w roku 2011.. .ale co z tego jak nie ma obasdy lekarskiej i pielegniarskiej. .. .. zresztą braki sa we wszystkich placówkach. Kontakt z lekarzem w przychodni poprzez telefon, ale jest jaskółka nowoczesności. .. .jeden z lekarzy prowadzi porady przy pomocy SKAYPA! Cały system postawiony jest na głowie i liczą się procedury chorobowe, a nie efekty w poprawie dobrostanu pacjenta czy profilactyka. Tz większe pieniądze sa za chorego niż za zdrowego POLAKA! Czy aby o to nie chodzi?
Reklama