UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
  • Dokładnie! Niech już wyszczepią wszystkich wyznawców koronki i odtrąbią sukces szczepień w pokonaniu Covida. Dopiero wtedy magicznie znów powróci do statystyk stara dobra grypa (po 4 mln zakażeń w sezonie)i poczciwe przeziebienia, które niestety chwilowo wyparowały w 2020 i 2021 z lica tej pieknej planety.
  • Oczywiście ze tak. Wszystkie gazety rozprzestrzeniające psychomanipulacje powinny zostać rozliczone i tak też się stanie.
  • Ty to musisz być strasznie ograniczony umysłowo, o myśleniu nie ma mowy (jeśli się myśli to samodzielnie, ale to do ciebie nie dotrze, to jest czynność autonomiczna), nie wiem jak długo te kretyńskie trzy obrazki zamieszczasz, ale jeden to już kilka miesięcy, nie nosisz maseczki i wydaje ci się, że jesteś inteligentny, ciekawe (ja przebywając w otwartej przestrzeni-czytaj "na dworze"nie mam maseczki, gdy wchodzę np. do sklepu zakładam, wychodzę ze sklepu i od razu czuję jak inteligencja mi rośnie, haha. Jeszcze raz napiszę, murzyni(niewolnicy)w obecnym USA nie nosili maseczek, to nieco później walczący o wolność rasy, tępi panowie z KKK, zakładali maski. Ale ty nie myślisz, ty załączasz obrazki znalezione w sieci i ostatnio tekst (rozwijasz się), powodzenia, nie pogryź nikogo nie ty nie chodzisz w maseczce tylko w kagańcu, i dobrze
  • To zwykły fanatyk przepowiedni religijnych, nic więcej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    edytowany(2021-04-27)
  • Aha, to ja choruję, mam ciężkie objawy przez psychologiczną manipulację, a mój znajomy przez te psychologiczne manipulacje zmarł. Weź się puknił w łeb, najlepiej o mur.
  • "Wszystkie gazety rozprzestrzeniające psychomanipulacje "Gazeta to nie dziennik ustaw. Za manipulacje i skrajnie nieudolne działania wobec epidemii koronkowego należy rozliczyć żónt umiłowanej siły przewodniej. To jest prawdziwe źródło koronkowego AMOKU, nie gazety. Media mogłyby się wykazać rozsądkiem, ale to nie leży w ich interesie. .. koronkowa klikalność i głód informacji to ich podstawa istnienia w czasach AMOKU. Jeśli ludzie są na tyle prymitywni, że wierzą w wiadomości koronkowej propagandy to ich sprawa. Mają to, co im się należy. Polska w ocenie agencji Bloomberg jest na 52 miejscu wśród 53 krajów uznanych przez agencję za rozwinięte. Wyprzedziła Brazylię. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-29)
  • To, o czym piszesz, o szlachetny, to efekt choroby, której nie ma sensu negować. Ona istnieje i zbiera swoje żniwo. Jednak nie tak obfite jakby się zdawało. Wyrwane z kontekstu dane o śmiertelności mają swoje oddziaływanie między innymi dlatego, że do tej pory nikt ich nigdy nie upubliczniał w codziennych informacjach. Podawane są w odosobnieniu, co potęguje ich siłę oddziaływania. Gdyby podawano ilość zgonów ogółem i na koronkowego zapewne nie byłoby takiego efektu. Nie mamy żadnej pewności co do rzetelności tych danych. Dzienne ilości zarażonych to również pole do manipulacji. Ilością wykonywanych testów oraz ich metodologią. Najlepszym przykładem jest Szwecja, w której rząd traktuje obywateli poważnie zaś oni zachowują się odpowiedzialnie, a efekt pokazuje, gdzie jesteśmy my z bolszewicką władzuchną, której najlepiej udaje się psucie wszystkiego jak leci w imię jej leninowskiej ideologii upupienia jednostki jako nieodpowiedzialnego idioty, który bez partyjnego przywództwa nie wiedziałby do czego służy papier toaletowy i mógłby na nim ugotować zupę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-29)
Reklama