UWAGA!

Koronawirus. W Elblągu i powiecie elbląskim zmarły 3 osoby

 Elbląg, Koronawirus. W Elblągu i powiecie elbląskim zmarły 3 osoby
Fot. Anna Dembińska

O śmierci dwóch mieszkańców Elbląga i jednego mieszkańca powiatu elbląskiego informuje dziś (27 kwietnia) Ministerstwo Zdrowia w raporcie zakażeń koronawirusem. Wszyscy zmarli cierpieli na choroby współistniejące. W kraju odnotowano 5709 nowych zakażeń.

W Elblągu przybyło 15 nowych przypadków zakażenia COVID-19. 352 osoby są na kwarantannie, w ciągu doby wykonano 181 testów. W powiecie elbląskim odnotowano 5 nowych przypadków koronawirusa. 187 osób jest objętych kwarantanną, wykonano 48 testów.

153 - tyle przypadków zakażenia potwierdzono w warmińsko-mazurskim. To jeden z najniższych wskaźników dla województw. Najgorzej sytuacja przedstawia się w śląskim (817 przypadków), mazowieckim (700), łódzkim (592).

W kraju stwierdzono 5709 zakażeń, zmarło 460 osób (361 cierpiało na choroby współistniejące). Na kwarantannie przebywa 193 781 osób, w ciągu doby wykonano 64 810 testów.

oprac. TB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
 • Niewolnicy w maseczkach.
 • .. .
 • Jak łatwo można urobić chołotę, to się w głowie nie mieści. Haha
 • Znudził mnie covid i raporty o nim niech napiszą o czymś innym
 • Drastyczny wzrost zgonów z 22 do 460.To 2100% więcej. Czy dzisiejszy temat nie powinien brzmieć drastyczny wzrost zakażeń ? Wczorajszy był o wyraźnym spadku zakażeń a i tuman ogarnie, że mowa o danych z niedzieli.
 • Codzienna covid cyferek. W lewo w prawo w górę w dół. Jasnowidz tego nie przewidzi a co dopiero spece od pandemii. Kiedy skończy się ten magiczny lockdown ? Nieprędko bo powrotu dzieci 1-3 do szkół nie zaliczamy akurat do poluzowania gospodarki.
 • Słabo coś się postarali medycy może jeszcze kac po wolnym umnie już byłoby ok50tys zakażonych
 • „Krótka historia przyszłości” wydawnictwo Prószyński i S-ka (2008 rok)pasuje do obecnej sytuacji pandemicznej. Autor Jacques Attali był doradcą Françoisa Mitterranda (byłego prezydenta Francji). Cytat „W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupich. Eutanazja skierowana do tych grup. We wszystkich przypadkach eutanazja musi być podstawowym narzędziem naszych przyszłych społeczeństw. Oczywiście nie będziemy mogli rozstrzelać ludzi ani zorganizować obozów. Pozbędziemy się ich, każąc im wierzyć, że to dla ich własnego dobra. Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest ekonomicznie zbyt kosztowna. Ze społecznego punktu widzenia o wiele lepiej jest zatrzymać się nagle, niż stopniowo się pogarszać. Znajdziemy coś, co spowoduje to; pandemia, która wymierzona w niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub wirus, który dotknie starszych lub słabszych, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną. Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. Zadbaliśmy o zaplanowanie zabiegu, który będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie zatem dokonywała się sama: pójdą sami do rzeźni”.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  12
  11
  Polecam myślenie(2021-04-27)
 • @Polecam myślenie - Źli ludzie, tacy jak Ty, z ogromnym uporem robią wszystko by doprowadzić do zamęntu i chaosu. Obecna okazja z Covidem jest dla Was doskonała, wiec obleźliście wszystkie fora w necie jak końskie muchy. Manipulujecie, manipulujecie, ale niestety niewiele z tego waszego głosu dociera do ludzi. Ludzie się z Was tylko śmieją. Zacznijcie znowu przepowiadać końce świata (po raz milionowy), bajkowy kreacjonizm, itp. Śmieszni tylko jesteście z tą swoją walką. Noszę maseczkę, bo sam tego chcę i telewizji nie oglądam. Pa cwaniaczki.
 • Obserwacja - Stwierdzam, że bez maseczek chodzą po prostu prości, zwłaszcza niedouczenie ludzie, czasami agresywni lanserzy i cwaniaki chcący zwrócić na siebie uwagę, zadymę zrobić. Nic więcej.
 • Każdy powinien zwrócić uwagę na Indie, tak samo by było w Polsce jak słuchali by niektórych tu komentujących.
Reklama