UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Dane z Izraela - światowego lidera akcji szczepień przeciw koronawirusowi - wskazują na kilkudziesięcioprocentowy spadek liczby hospitalizacji osób w wieku 60 lat i więcej. I choć kraj jest także w czołówce światowej jeśli chodzi o liczbę nowych zakażeń, da się już usłyszeć ostrożne opinie, że akcja szczepień daje efekt i "zaczyna się dziać magia". Izrael notuje wyraźny spadek liczby przypadków koronawirusa wśród osób w wieku 60 lat i więcej. W porównaniu ze stanem z połowy stycznia, obecnie liczba nowych zakażeń w tej grupie jest o blisko połowę niższa. O ponad 36 proc. spadła w tym okresie liczba hospitalizacji najstarszych osób z COVID-19,w tym o niespełna 30 proc. najcięższych przypadków. Optymizmem napawa fakt, że wyraźny spadek wśród seniorów widać nie tylko w liczbie najcięższych przebiegów COVID-19,ale także tych łagodnych czy "umiarkowanych". To może sugerować, że szczepienie chroni nie tylko przed najcięższym przebiegiem choroby, ale w ogóle przed rozwinięciem się objawów wymagających hospitalizacji. Dane z Izraela pokazują, że wyraźnie "rozjeżdżają"się trendy co do liczby wykrytych przypadków koronawirusa i hospitalizowanych osób w grupach wiekowych 0-59 lat i 60 plus. (. .. )- więcej w sieci. [Jak tam plackoziemcy - folia wyprasowana, częstotliwości ustawione, szafa gra?:)] Hashtagi: #zdrowie, #nauka, #rozum, #OdpornoscGrupowa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  6
  RobertKoliński(2021-02-09)
 • @RobertKoliński - A wiesz że w Polsce również spada liczba hospitalizacji i chorych? I to bez magii
 • @RobertKoliński - Niech zgadnę. Izrael pierwszy rzekomo się wyszczepi i wszystkich zewsząd przeciwnych szczepieniu nazwie antysemitami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  FolioweOkoProroka(2021-02-09)
 • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie. Nie jestem przeciwny szczepieniom ale proszę bez huraoptymizmu. Na wyniki przyjdzie poczekać kilka lat a ich wynik dotyczy głównie tych znacznie młodszych od seniorów.
 • @FolioweOkoProroka - Może tak wprost nikt ich nie nazwie. Ale na pewno spotkają ich spore utrudnienia administracyjne choćby w swobodnym podróżowaniu.
 • RobertKoliński No ja mam nadzieję, że spotkają opornych utrudnienia wszelakie i różnego rodzaju solidarna presja społeczna, ażeby tej ignorancji, nieodpowiedzialności i powrotowi do średniowiecza dać potrzebny odpór - nie po to wszak walczymy o postęp, #RiGCz i wszechświatowy, naukowy socjalizm, żeby nam tu jakaś plackoziemska reakcja antyszczepionkowa wsteczny piach w tryby na tej drodze ku powszechnemu szczęściu ludzkości sypała; Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #RiGCz, #SocjalizmAwangardaPostepu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  RobertKoliński(2021-02-09)
 • @RobertKoliński - Przyznasz się w końcu czy pracujesz i płacisz podatki i składki do ZUS
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  WróglewakaRobertaK(2021-02-09)
 • @RobertKoliński - Oczywiście wy towarzyszu byście zrobili to lepiej a tak na marginesie masz dane ile ofiar pochłonął komunizm wdrażając swoje plany
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  WróglewakaRobertaK(2021-02-09)
 • @RobertKoliński - Towarzyszu A wy już pracujecie podatki płacicie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  WróglewakaRobertaK(2021-02-09)
Reklama