UWAGA!

Koronawirus w Elblągu i powiecie. Zmarły trzy osoby

 Elbląg, Koronawirus w Elblągu i powiecie. Zmarły trzy osoby
(fot. Anna Dembińska)

Liczba zakażeń w kraju oscyluje wokół 21 tysięcy przypadków na dobę. Nadal wysoka jest liczba zgonów, w ciągu ostatniej doby z powodu koronawirusa zmarły 682 osoby, w tym trzech mieszkańców regionu elbląskiego.

Z najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju ani się nie poprawia, ani nie pogarsza. W ciągu ostatniej doby stwierdzono 21 130 nowych przypadków zakażeń, z powodu koronawirusa zmarły 682 osoby, w tym 507 które miały choroby współistniejące. Wyzdrowiały 9683 osoby.

Do województw z najmniejszą liczbą zakażeń należy warmińsko-mazurskie, gdzie w ciągu ostatniej doby stwierdzono 520 nowych przypadków. Lepiej jest jedynie pod tym względem w podlaskim i lubuskim. W Warmińsko-Mazurskiem z powodu Covid-19 zmarło 12 kolejnych osób, 9 miało choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa ponad 9 tysięcy osób. Pozytywny jest co piąty test na obecność Covid-19.

W Elblągu stwierdzono 34 nowe przypadki zakażeń, zmarły dwie osoby. Na kwarantannie przebywa 759 mieszkańców. Wykonano 179 testów. Z kolei w powiecie elbląskim przybyło 16 zakażeń, jedna osoba zmarła. Na kwarantannie przebywa 271 osób, wykonano 57 testów.

oprac. red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Tylko trzy osoby zmarły w przeliczeniu na całe miasto i powiat. .. to malutko to żadna pandemia.
 • Najważniejsze, że u rydzola bale i głupota się szerzy. Powtarzamy zachowania z czasu rozbiorów. Można przypuszczać, że obostrzeń będzie ciąg dalszy. Zapłacą za to normalni obywatele i przyszłe pokolenia.
 • Żadna pandemia??? Ta, ,żadna pandemia, ,trwa rok, ponad rok! Ludzie umierają i owszem zgodze się że nie zawsze przyczyną bezpośrednia jest covid ale umierają. Uszanuj to i uszanuj lekarzy i cały personel medyczny, który wysiada albo wysiadł już dawno. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów nic. To jest często lepsze.
 • Dajcie już spokojnie ludziom żyć Wyzdrawialnosc w tej chorobie to 99.6% więc o Ci tu chodzi gdy ba raka to TAKA UMIERALNOSC!!!!!przejzyjcie na oczy!!!!
 • I przestańcie pisać o oddziałach covidowych jeżeli nie byliście na oddziałach onkologicznych A zwłaszcza dziecięcych! !!Tam nie mają 3 i 4 ktotnych pensji! !!
 • Od początku socjotechniki i manipulacje statystykami by wymusić szczepionkowy apartheid. Do znudzenia bede przypominał: TVN, Polsat, TVP przez cały Luty w wieczornych wiadomościach trąbiły, że już wszyscy medycy się zaszczepili a okazało się że Naczelna Izba Lekarska 3 marca zdemaskowała te kłamstwo i ujawniła, że zaledwie 46% lekarzy się zaszczepilo a wśród dentystów wskaźnik wynosi jedynie 40%. Wszystkie te stacje, powinny odszczekać swoje słowa i codziennie w głównych wiadomościach przez miesiąc przepraszać za te perfidne klamstwo. Nie wierze już w ani jedną liczbę którą publikują.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  kasują takie niewygodne wpisy(2021-04-15)
 • LUDZIE na litość. Zamiast ryzykować z tymi eksperymentalnymi "szczepionkami"dlaczego do chol. .. nie leczą śmiesznie tanią i znaną od kilkudziesięciu lat Amantadyną??? Profesor Bodnar tym leczy i nie ma żadnego przypadku śmiertelnego!!! Tym leczył się minister Warchoł i prawdopodobnie wielu z elit rządzących Dlaczego u nich nikt nie ma powikłań? ? Zastanówcie się dlaczego od kwietnia 2020 wciaż MZ nie uruchomiło badań klinicznych, dlaczego wycofano to z aptek. .. .. OCKNIJCIE SIĘ !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  8
  amant.(2021-04-15)
 • Covid, jak się zachoruje, to jest bardzo ciężka, skrajnie wyniszczajaca i podstępna choroba, bardzo ciężka! Hańba Ci i Tobie podobnym pismakom internetowym!.
 • Banować te oszołomy
 • Cytuje fragment stanowiska Episkopatu Polski z 14.04.2021,pkt 2: "Dziś jednak już wiadomo, że szczepionki firm AstraZeneca i Johnson&Johnson są niestety oparte na technologii bazującej na komórkach pochodzących od abortowanych płodów (korzysta się z nich w procesie namnażania tzw. składnika aktywnego szczepionki, czyli pozbawionego zjadliwości adenowirusa). Ten fakt budzi poważny sprzeciw moralny, gdyż w tym przypadku komórki pochodzące z abortowanych płodów stanowią niezbędne ogniwo technologii wytwarzania tych szczepionek. Zgodnie z przedstawionymi w poprzednim dokumencie zasadami katolicy nie powinni godzić się na szczepienie tymi szczepionkami"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3
  11
  kto chetny na abort.płody?(2021-04-15)
 • ten nasz niby Premier powinien już dawno siedzeć w wiezieniu za ten bałagan!
 • @kto chetny na abort.płody? - A wirusolog odpowiada: "Szczepionek nie robi się z abortowanych płodów. Jeżeli którykolwiek z kapłanów wymyśli sposób na to, żeby móc skutecznie namnażać wszystkie wirusy człowieka w inny niż obecny sposób, to bardzo proszę o kontakt i konkretne sugestie. .. "koniec cytatu. Ok pół wieku temu wyprowadzono te komórki z płodów poddanych aborcji. Masowa aborcja zarodków teza dość kontrowersyjna. Bo czy z owych komórek jest szansa aby wyhodowano już człowieka w próbówce ? Ano ni chu chu. Więc ten przekaz jest do ortodoksyjnych ślepych katolików.
Reklama