UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu co widać młodzież ma w czterech literach obostrzenia niestety. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    18
    Konsti(2021-03-30)
  • @Konsti - te Julki powinni zagnać do oddziałów covidowych na wolontariat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    20
    robsonja(2021-03-30)
  • @Konsti - Tych reguł nie przestrzega większość i to bez względu na wiek. A co się dzieje w kolejkach do kas w sklepach, jeden na drugim. Zwrócić takiej osobie uwagę o 2 m dystansie, to w sposób jemu znany odpowiada. .. od*****ol się. ..
  • @robsonja - A niby dlaczego na wolontariat???W szpitalach w tej chwili zarabiają podwójne i potrójne pensje! !!!!!
  • "Zwrócić takiej osobie uwagę o 2 m dystansie, to w sposób jemu znany odpowiada. .. od*****ol się. .. "- To jeszcze nic, młodzi Bezmaseczkowcy na chodniku zaczynają zaczepiać, zastraszać ludzi w maseczkach - straszą pobiciem. Strach po zmierzchu chodzić ulicami. Jaki ten Polski naród, takie życie w tym chorym kraju.
  • @Konsti - Ciekawy jestem czy ty się stosujesz do zarządzeń i zmieniasz regularnie maskę czy chodzisz jak większość krzykaczy miesiąc w jednej ? Większość "chorych"nosiła maski a mimo to się zakazili. Jest taki mongolskie powiedzenie że G to i w puchu zmarznie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    Gienio(2021-03-30)
  • @Gienio - Tak, zmieniam przy KAŻDYM wyjściu na zewnątrz, zawsze świeża. Brzydzę się założyć ponownie maseczkę po użyciu, ale ZAWSZE zakładam, dla Twojego zdrowia właśnie!
  • @Gienio - "Większość "chorych"nosiła maski a mimo to się zakazili"- NAPISZĘ po raz kolejny: Maseczka noszącego ją, chroni niewiele! Natomiast bardzo chroni INNYCH, jeśli noszący akurat zaraża! ZROZUMIESZ TO i w końcu przestaniesz pisać dyrdymały. Dlatego WSZYSCY powinni nosić maseczki. Nosząc maseczkę - chronisz INNYCH. ZROZUM, człowieku!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    12
    edytowany(2021-03-30)
  • @edytowany - To ja Tobie też napiszę. .. Maseczka chroni wszystkich dookoła przed wirusem, jak stringi przed mrozem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    Cogitans(2021-03-30)
  • Jesteś pod stałą kontrolą lekarza ? Czy leki na mitomanię się wyczerpały ? Ten stan urojeń będzie się pogłębiał. Hordy młodocianych zrywających maseczki ludziom na ulicach grożąc pobiciem itd. Czy to się komuś podoba czy nie każdy ogarnięty lekarz powie Ci, że maseczka przed niczym nie chroni. Kwestia dystansu, kontaktu. Jeden wejdzie do biura, drugi do szatni, trzeci na halę produkcyjną, emituje wirusa w powietrze często nieświadomie i pójdzie jak po sznurku lawina chorych w danym obiekcie. W ciekawych czasach żyjemy, szczepionka ospę dajmy na to obowiązkowa dla dzieci, nauczycieli, a magiczna cudowna ekspresowa szczepionka na covid już dobrowolna. Tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Marcin40(2021-03-30)
  • @edytowany - Zedytuj swoją logikę. „Maseczka noszącego ją, chroni niewiele! Natomiast bardzo chroni INNYCH, 𝐣𝐞ś𝐥𝐢 𝐧𝐨𝐬𝐳ą𝐜𝐲 𝐚𝐤𝐮𝐫𝐚𝐭 𝐳𝐚𝐫𝐚ż𝐚!. .Dlatego WSZYSCY powinni nosić maseczki. .”. Także 1.Jeśli zarażasz i nie masz maseczki i nie trzymasz dystansu - moja maseczka mnie nie chroni. 2.Jeśli masz maseczkę i nie zarażasz to szkodzisz sobie samemu udając, że pomagasz komuś innemu. 3.Dlatego nie WSZYSCY i WSZĘDZIE powinni nosić maseczki.
  • I to jest właśnie zła mentalność. O moje zdrowie to ja dbam. Każdy kto jest podatny i ma grypę kilka razy w roku powinien dbać o siebie. Lata lecą a mnie grypa nie łapie. Wirus jest groźny dla kilku % społeczeństwa a cierpią wszyscy. Na szczęście sezon na grypopodobne wirusy się kończy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Amantadyna(2021-03-30)
  • Chirurdzy podczas operacji mają maseczki by nie zarazić pacjenta, nie siebie. Lecz jakakolwiek dyskusja z amebą, sprowadza do poziomu ameby. Więc dziękuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    edytowany(2021-03-30)
  • @Amantadyna - Mam jeszcze sumienie i świadomość. Nie wyobrażam sobie, że z powodu z mojego lenistwa (gdybym jak inni nie nosił maseczki), ktoś niewinny może umrzeć, powoduje, że noszę maseczkę. Nie jest to żaden wielki problem, chyba, że dla patentowanych leni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    edytowany(2021-03-30)
  • @Marcin40 - Tak się niestety dzieje. Też widziałem takie zajście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    edytowany(2021-03-30)
  • @edytowany - kto ci płaci za pisanie tych bzdur? sam je wymyślasz czy podsyłają gotowce z centrali?
  • @Amantadyna - "Wirus jest groźny dla kilku % społeczeństwa a cierpią wszyscy. "- Jak wszyscy będą tak myśleć to z twoich paru procent może okazać się kilkadziesiąt. A ludzie będą umierać w domu i na ulicy. To nie wiem, co jest lepsze?
  • @edytowany - Czym mają go zarazić? Wiesz? Przecież chorych nie dopuszcza się do pracy. .. Kolejna kwestia. .. widziałeś kiedyś maseczkę chirurgiczną? Zakladales ją? Wiesz jakie ona ma spełniać normy? Wiesz w ogóle cokolwiek o tym rodzaju maseczki? Wiesz, jak się ją zakłada? W szoku jestem, że ktoś, kogo stać jedynie na wyzwanie ludzi od ameb wypowiada się publicznie. .. wiesz chociaż czym jest ameba?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cogitans(2021-03-30)
Reklama