UWAGA!

Koronawirus w Elblągu i w powiecie

 Elbląg, Koronawirus w Elblągu i w powiecie

Tylko jeden zgon w powiecie elbląskim z powodu koronawirusa odnotowało od wczoraj Ministerstwo Zdrowia. W Elblągu nie było przypadków śmiertelnych.

33 nowe zakażenia koronawirusem w Elblągu – tylu zakażonych przybyło w naszym mieście od wczoraj. W powiecie elbląskim przybyło 10 nowych zakażeń i jedna osoba zmarła.

W Elblągu są 532 osoby objęte kwarantanną, wykonano 123 testy, wskaźnik zakażeń na 10 tys. mieszkańców wynosi 2,77. Analogiczne liczby dla powiatu elbląskiego wynoszą: 256 osób na kwarantannie i 35 wykonanych testów. Wskaźnik zakażeń - 1,75.

W województwie warmińsko – mazurskim odnotowano 442 nowe zakażenia, zmarło 12 osób. W Polsce przybyło 7156 nowych zakażeń, zmarło 389 osób.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • #otwieraMY
 • Grypa wciąż na topie hehe
 • Skąd są te dane na wp zupełnie inne.
 • Driver zamknięte teraz zakażeń będzie jeszcze mniej kto o zdrowym rozsądku pójdzie w ten mróz chory stać na dworze ludzie kochani te miasto to Ruska kpina
 • Defekowała bieda w majteczki i płacze. .. tylko jeden zgon. ..
 • Zawdzięczam 1 rzecz pandemii. .. .To dzięki niej zrozumiałam że dosłownie każde jedne słowo w mediach jest KŁAMSTWEM lub obrzydliwą manipulacją. Dopiero to co się wyprawia od marca w TVP, TVN, Polsacie otworzyło mi oczy bo wcześniej przyznaję że właczałam chętnie newsy i nawet nie przychodziło mi do głowy by kwestionować tam zawarte informacje (czytałam i brałam je za pewnik bez "zbednego filozofowania"). Ale teraz mam coś takiego, że te ich wszystkie statystyki, wypowiedzi zapraszanych do studia "autorytetów", wieczorne wiadomości - to wszystko zaczęłam oglądać jak jakieś abstrakcyjne wyreżyserowane obrazki, jedna wielka ustawka jak w serialach typu "Ukryta prawda"tylko może speakerzy są profesjonalniej ubrani. Do tego stopnia straciłam zaufanie że choćby teraz coś naprawdę prawdziwego pokazali to ja doszukuję się na dzień dobry w każdej serwowanej informacji drugiego dna, obłudy, ukrytych motywacji itp i choćby nie wiem ilu "ekspertów na ekranie"przekonywało to nie wierze im w ANI JEDNO SŁOWO. Ma to swoje minusy bo niestety pozostaje człowiekowi czerpać światopogląd tylko z rozmów i obserwacji najbliższego otoczenia z tzw "REALA". Czyli gotowa uwierzyć jestem tylko w te statystyki i fakty, które osobistym doświadczeniem, własnymi oczami, zmysłami mogę potwierdzić.
 • Wszyscy biegający do kościołów znacznie powiększają statystykę. Można powiedzieć, że KK jest współwinny sytuacji, jaką mamy.
 • @ powiem coś - Jak to się stało, że byłaś tak naiwna, trzeba słuchać i czytać historyków, oczywiście nie tych pseudo z IPN.
 • na WP już trąbią że Izrael zaszczepił 2,5mln i dziwnym sposobem notuje teraz historyczne rekordy zakażeń! Tak samo w Anglii. Wstrzykujesz sobie wirusa to go później rozsiewasz, proste. Ostrzegałem, że będzie powtórka z Włoch gdzie w 2019 przeprowadzono rekordową akcję masowych i darmowych szczepień na grypę (w samej tylko prowincji Bergamo zaszczepiono aż ok. 130 tys seniorów 65+)a po kilku miesiącach na wiosnę 2020 akurat ten kraj Covid uderzył najmocniej w całej Europie. .. Dziwny zbieg okoliczności prawda? Czy jeśli w Polsce po obecnych szczepieniach nastąpi analogiczne załamanie statystyk to czy media powiążą te dwa wydarzenia czy też np przemilczą i odwrócą kota ogonem zrzucając winę np na dzieci które teraz wysyła się (celowo?)znów do szkół albo np na antyszczepionkowców albo na nielicznych przedsiębiorców którzy się teraz otwierają?? Myśle że w głębi serca każdy z Was zna odpowiedź. ..
 • bo to jest tak. .. czy zarażeni covidem lubią ogórki kiszone? 90 % z nich lubi. wniosek. .. ogórki kiszone są przyczyną zakażeń covid-19. Hashtagi: #hahaha
 • @QbeeQ - Czemu ruska, a nie wietnamska, albo amerykańska?
 • @powiem coś - Polecam telewizję CWTV24 pana Macieja Maciaka. On mi tak oczy otworzył na wiele spraw, że ich domknąć nie mogę.
Reklama