UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Słuchajcie, jest taka akcja, że w Elblągu są właśnie głosowane projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Ponieważ ja akurat z różnych względów, o których by długo, bojkotuję ten budżet urzędniczo-szkolno-kolesiowski, to jednak wpadł mi w oko ciekawy projekt w tym roku. Otóż młody chłopak, elblążanin, złożył w ramach tej edycji miejskiego BO projekt odnowienia najpiękniejszego z elbląskich pomników (oraz zaniedbanego terenu wokół niego - serce miasta!), a mianowicie Pomnika Odrodzenia (na zdjęciu). Ponieważ sam wielokrotnie namawiałem władze miejskie do jego odnowienia, na co nigdy nie było albo środków, albo woli politycznej, to tym razem gryzę się ze sobą i NAJGORĘCEJ NAMAWIAM do głosowania na ten projekt, czyli tzw. Zadanie nr 9 (ostatnie)na liście inicjatyw ogólnomiejskich:)#NiechSięŚwięci1Maja!:) Hashtagi: #samorzad, #BudzetObywatelski, #PomnikOdrodzenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    14
    RobertKoliński(2020-10-23)
  • @RobertKoliński - Napisz tylko czego odrodzenia jest to pomnik :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Papa Smurf(2020-10-23)
  • RobertKoliński @Papa Smurf - Rzeczpospolitej Krasnoludowej, rzecz jasna - oraz symbolem m. in. powrotu Ziem Odzyskanych do Macierzy, nie zapominajmy:) Hashtagi: #samorzad, #BudzetObywatelski, #PomnikOdrodzenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    RobertKoliński(2020-10-23)
  • @RobertKoliński - Brawo Robert, popieram i młodego człowieka i ciebie za poparcie. Pozdrawiam
Reklama