UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Od ponad 10 lat (gdy zmądrzałem po rozmowie ze zwykłym anglikiem)nie oglądam ŻADNYCH wiadomości, w żadnej telewizji i jakoś ŻYJĘ. Ciekawe jak dla niektórych, ale żyję do tego i jestem szczęśliwy. Śmieje się z tych co tylko się trzęsą, przełączając TVP, TVN, Trwam, Teleekspress, Panorama, Fakty, Wiadomości i z duszą na ramieniu łykają co im tam podadzą. PO CO to? Nie lepiej spokojniej żyć (choć politycy robią wszystko, by jednak nie). Na prawdę, olejcie telewizję, OLEJCIE!
  • Odkąd nie oglądam żadnych wiadomości, informacji, faktów i innych programów tego typu czuję się znacznie lepiej. Różnica jest ogromna sprubojcie. Utrzymuje reżim sanitarny ale nikt mnie nie straszy zgonami, kryzysem, budżetami.
  • Jesteś w wielkim błędzie, wskazując tutaj na telewizję. Telewizja od co najmniej dekady nie ma żadnego znaczenia. Prawdziwą potęgą propagandy wszelkiego rodzaju i mącenia w głowie jest internet. Jeśli człowiek zrezygnuje z internetu (i przy okazji telewizji), to owszem, ma to sens.
  • @yelou - Zgadzam się słuszna uwaga zapomniałam o tym mącimózgu jakim jest internet.
Reklama