UWAGA!

Koronawirus: w powiecie braniewskim trzy osoby zmarły

 Elbląg, Koronawirus: w powiecie braniewskim trzy osoby zmarły

Trzy osoby zmarły na COVID w powiecie braniewskim. W powiecie elbląskim zanotowano skok zakażeń. To najnowsze informacje z walki z pandemią koronawirusa w naszym regionie.

Wczoraj (10 grudnia) informowaliśmy o wzroście zachorowań na koronawirusa w Elblągu. Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dużym przyroście zakażonych w powiecie elbląskim.

I tak. Od wczoraj w naszym mieście przybyło 108 nowych zakażonych, co stanowi 9,07 zakażonych na 10 tys. mieszkańców. Analogiczne wskaźniki dla powiatu elbląskiego wynoszą obecnie 74 nowych zakażonych i 12,97 zakażonych na 10 tysięcy mieszkańców.

Ministerialne statystyki informują również o śmierci trzech osób w powiecie braniewskim. W powiecie braniewskim od wczoraj przybyło 24 zakażonych, a wskaźnik na 10 tys. mieszkańców wynosi 5,84.

W województwie warmińsko-mazurskim od wczoraj przybyło 1198 nowych zakażeń, zmarło 17 osób, wszystkie na COVID, nie odnotowano śmierci z powodu chorób współistniejących. W całym kraju przybyło 13110 zakażonych i 544 zgony, wykonano ponad 34 tys. testów.

oprac. SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zamknąć wszystkich w aresztach domowych. Ogłosić godzinę milicyjną. Rocznica wkrótce
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  17
  Gienio(2020-12-11)
 • Elblag i okolice dbaja o statystyki. Brawo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  8
  DruzynaTita(2020-12-11)
 • Nie ma co się dziwić, że ludzie umierają. Pozbawieni są należytej opieki lekarskiej ze względu na jedyną obecnie na świecie chorobę covid19.Prywatne firmy upadają chaos na świecie, lecz argumenty nie do odparcia KRYZYSOWIRUS
 • Elbląg i nasze województwo, to taki Śląsk, który był kilka miesięcy temu - tzw. epicentrum koronawirusa na tą chwilę. Na dębicy jeszcze sporo miejsca. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  7
  mieszkawEG(2020-12-11)
 • Szczepic sie ? Nie szczepic. Oto jest pytanie. Otchlan nic nie robi, tylko czeka. Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  8
  Zbyszek1(2020-12-11)
 • wszyscy do parków, tam nie trzeba nosić maseczek to i chyba wirusa nie ma. Hashtagi: #widzokuratny
 • Przyjmujcie pokornie szczepionkę, przestaniecie chorować i umierać na COVID-19.Będziecie żyli wiecznie jak faraonowie w Egipcie.
 • No tylko jest jedno małe ale. Zanim osiągniemy tą magiczną odporność populacyjną miną lata rok dwa. Covid podobnie zmutuje jak grypa i szczepionkę w wersji obecnej można sobie wsadzić w buty.
 • A szczepionka na covid będzie dostępna jak szczepionka na grypę ? Na plakacie MZ wyłącznie.
 • Genio - twoje żarty są w stylu kawałów o wisielcu opowiadane w domu powieszonego. Kpić z obecnej sytuacji to jest przejaw nie tylko braku kultury osobistej czy szacunku, ale przede wszystkim świadectwo wyjątkowego cynizmu. Akurat na Covid zmarło trzech moich członków rodziny, a jeden z nich miał 37 lat. Tak więc wszyscy, którzy tak kpicie z pandemii, zanim coś złośliwego napiszcie to dwa razy zastanówcie się.
 • Powinni jeszcze podawac ile dziennie wykonuje sie testów w Elblagu Hashtagi: #Emma
 • Tylko mądre narody, gdzie ludność dba i szanuje się wzajemnie przetrwają. Bohaterowie i nawiedzeni powiększą grono po drugiej stronie istnienia.
Reklama