UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Te testy są nic nie warte, wykrywają byle grypę i pewnie przeziębionka. Nie mówiąc już o słynnym testowaniu na owocach i zwierzętach w afryce, gdzie też wykrywało "wirusa". Choroba bezobjawowa. .. jaaaaasne. Ja mam katar bezobjawowy, anginę bezobjawową, ból tyłka bezobjawowy. .. No luuudzie, myślcie troszkę. Strach to zły doradca. Ja tam latam i będę latał wszędzie bez kagańca. Hit me. A covidianie. .. tfu! (pogardliwe splunięcie). .. niech trzęsą porami ze strachu. tak już mają, hehe
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37
  57
  Arcykozak3000(2020-08-14)
 • @Arcykozak3000 - Nie znasz się, a się wypowiadasz. Ręce opadają. Jesteś nieodpowiedzialny i samolubny i chyba podświadomie próbujesz się usprawiedliwiać jakąś rzekomo większą wiedzą, którą pewnie zdobywasz na jakichś pokątnych blogach na wordpressie albo filmach z zółtymi napisami na youtube. Ew. od kolegów przy piwie. Może już sobie siedź w tym swoim wyimaginowanym świecie, ale przynajmniej nie podburzaj innych ludzi publicznie. Z tego nic dobrego nie wyniknie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  Głos rozsądku(2020-08-14)
 • @Arcykozak3000 - Apeluje o surowe kary dla szympansów skaczących po mieście bez maseczek i roznoszących zarazę. Nie pozwólmy małpoludom o inteligencji zdechłego slimaka bezkarnie zarażać siebie i naszych rodzin.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  11
  focal(2020-08-14)
 • @focal - I zasłaniajcie NOCHALE! Co z tego, że maska na ustach, ale nochal na wierzchu. Nie tylko młodzi tak robią. Widzę mnóstwo seniorów z maską pod nosem. Zrozumcie, takie noszenie maski nie ochronni ani was, ani innych!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  7
  Ewa z domku(2020-08-14)
 • @Arcykozak3000 - Taki jesteś kozak? Masz rodziców w starszym wieku? Może dziadków? Włącz myślenie, póki jeszcze żyją.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  7
  Ewa z domku(2020-08-14)
 • @Arcykozak3000 - Szkoda ze tylko inni do okola Ciebie widza jaki z Ciebie prosty kmiotek, arogant i ignorant. .. ..
 • @Głos rozsądku - może też zacznij oglądać inne programy niż w narodowej. poszukaj wiedzy w internecie na alternatywnych kanałach. przetłumacz strony w innych językach, to przejrzysz na oczy. często więcej wiedzy jest zawarte w memach niz w wiadomosciach tv
 • @Ewa z domku - ewa, a jeszcze pół roku temu nie martwiłaś sie o rodziców i dziadków? nie martwiłaś sie grypą i jej powikłaniami? albo tym, ze pośliźnie sie pod prysznicem. może martwiłaś sie że nie dostanie sie do kardiologa i geriatry? a teraz sie zaczęłaś martwić bezobjawowym wirusem?
 • @Ewa z domku - Próbowałeś oddychać w masce mając duszności nawet bez niej? Wciągać do płuc swój gorący wydech spod maseczki, jeśli normalnie oddychasz na "pół gwizdka".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Astmatyk(2020-08-14)
 • @Ewa z domku - To może pomyśl z jakiego powodu seniorzy odsłaniają nos? Pewnie robią po złości. .. .żeby zarazić siebie i innych. .. .na niczym innym im nie zależy jak tylko na roznoszeniu wirusa. .. .to ja Ci podpowiem, dlaczego tak robią. .. .bo się po prostu dusza w tych maskach. .. .Stąd odsłaniają nos, żeby wymiana tlenowa mogła przebiegać trochę sprawniej. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Cogitans(2020-08-14)
 • Pudło, nie oglądam telewizji :)Wszelkie reżimowe media omijam, bo to czysta propaganda. A na tematy medyczne wiedzę czerpię z PubMedu i fachowej literatury, już nic bardziej wiarygodnego nie istnieje w tym temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Głos rozsądku(2020-08-14)
Reklama