UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koronawirus w szkole we Fromborku

 
Elbląg, W szkole we Fromborku ujawniono jedno zakażenie koronawirusem
W szkole we Fromborku ujawniono jedno zakażenie koronawirusem (fot. Michał Skroboszewski)

Zespół Szkół we Fromborku do 2 października przeszedł na nauczanie zdalne. To efekt jednego nowego nowego zakażenia koronawirusem. Dotyczy jednego z pracowników szkoły. 

„W związku ze stwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19 w Zespole Szkół we Fromborku oraz realnym ryzykiem rozprzestrzeniania się zakażenia informuję, że wspólnie z dyrekcją szkoły, po konsultacji z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Braniewie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych od 28.09.2020 do 02.10.2020 r." - informuje burmistrz Fromborka Zbigniew Pietkiewicz na stronie internetowej miasta i gminy. - "Zajęcia dla wszystkich klas szkoły podstawowej będą się odbywać w trybie zdalnym. Prosimy, aby uczniowie (a w kl. I-III rodzice) odbierali wiadomości od nauczycieli na bieżąco zgodnie z planem lekcji oraz na bieżąco śledzili informacje ukazujące się w dzienniku. O kolejnych decyzjach będą Państwo niezwłocznie poinformowani.”

Według naszych informacji zakażona koronawirusem jest jedna z nauczycielek z fromborskiej szkoły. Sprawą zajmuje się Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Braniewie. 

 

Aktualizacja z wtorku: Władze Fromborka wprowadziły kolejne ograniczenia związane z epidemią koronawirusa. Od 29 września do 2 października zostały zawieszone stacjonarne zajęcia w przedszkolu  "Gwiazdkowe Wzgórze". "Zajęcia dla wszystkich przedszkolaków będą się odbywać w trybie zdalnym. Proszę o bieżące śledzenie informacji ukazujących się na grupach Facebook i portalach internetowych Zespołu Szkół we Fromborku oraz Urzędu" - informuje Zbigniew Pietkiewicz, burmistrz Fromborka. Wcześniej zapadła także decyzja, że od 28 września do 5 października będzie zamknięty kompleks boisk Orlik. 

 

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama