UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kto mi teraz piwo postawi? Stało się to co przewidziałem - na WP już trąbią że Izrael rekordzista w liczbie zaszczepionych, dziwnym sposobem notuje teraz historyczne rekordy zakażeń! I tak samo w Anglii. Wstrzykujesz sobie wirusa to go później rozsiewasz, proste. Ostrzegałem, że będzie powtórka z Włoch gdzie w 2019 przeprowadzono rekordową akcję masowych i darmowych szczepień na grypę preparatem nowej generacji (w samej tylko prowincji Bergamo zaszczepiono aż ok. 130 tys seniorów 65+)a po kilku miesiącach na wiosnę 2020 akurat ten kraj Covid uderzył najmocniej w całej Europie. .. Dziwny zbieg okoliczności prawda? Czy jeśli w Polsce po obecnych szczepieniach nastąpi analogiczne załamanie statystyk to czy media powiążą te dwa wydarzenia czy też np przemilczą i odwrócą kota ogonem zrzucając winę np na dzieci które teraz wysyła się (celowo?)znów do szkół albo np na antyszczepionkowców albo na nielicznych przedsiębiorców którzy się teraz otwierają?? Myśle że w głębi serca każdy z Was zna odpowiedź. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    18
    no i co(2021-02-03)
  • @no i co - Pierwsza bzdura: w szczepionkach mRNA nie ma wirusa. Druga bzdura: we Włoszech nie przeprowadzono żadnych wyjątkowych szczepień w 2019.(poza tym w innych krajach, jak Francja czy UK jest więcej zgonów niż we Włoszech).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    3
    yelou(2021-02-03)
  • @yelou - Czemu ewidentnie kłamiesz? We Włoszech w 2019 w ramach narodowej akcji walki z grypą, zaszczepiono za darmo najwięcej osób w ich historii łącznie ca 56% populacji zaszczepiono. W samej tylko prow Bergamo zaszczepiono aż 130 tys seniorów a po kilku miesiącach cieżaróweczki i sam się podniecałeś tymi cieżarówkami tu na forum. A teraz Izreal i UK kolejny przykłąd - miały dzieki masowemu zaszczepieniu być wzorem wygranej z pandemią a tymczasem nastąpił odwrotny skutek - statystyki zakażeń biją rekordy światowe. Ludzie zresztą nie musicie mi czy adwersarzowi wierzyć - te wszystkie dane są ogolnodostępne troche wysyiłku i włączyć samodzielne myślenie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    no i co(2021-02-03)
  • @no i co - Jeszcze raz: otwórz oczy. Gdy we Włoszech wiosną umierali masowo ludzie, w Hiszpanii, Francji i UK umierało ich jeszcze więcej. W PL w listopadzie, grudniu i styczniu umierało jeszcze znacznie więcej ludzi niż wiosną we Włoszech. Zatem nawet gdyby były we Włoszech jakieś masowe szczepienia (jest to bajka krążąca od miesięcy), to nie miałby one żadnego wpływu na liczbę zgonów/ Pojąłeś wreszcie?
  • @no i co - Bądź odpowiedzialny i zaszczep się produktem za którego nikt nie chce brać odpowiedzialności :D
  • @no i co - Te szczepionki nie zawiewają wirusa, tylko rozwalają DNA człowieka i stąd te choroby po szczepieniu.
  • @yelou - O masowych szczepieniach na grypę w 2019 we Włoszech pisze nawet nasz polski oficjalny PZH więc Yelou tu akurat wprowadzasz perfidną manipulację mówiac że to "popularna bajka"
  • @no i co - No tutaj masz rację. To nie jest news z Pudelka tylko WP, Newsweeka i innych mainstream media. Izrael zakupił ogromną liczbę szczepionek. Szczepi już ludzi z pokolenia 30+, starszych już zaszczepił. Bo nie musi czekać na jakieś kartele zakupowe jak UE. Odsetek covid skoczył i Premier Izreala ogłasza kolejny lock down. Chcieli być najlepsi a okazuje się, że są w czarnej d. .. .
  • @no i co - Folia na łeb i się schowaj pod stół, co za bełkot
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ddgg b(2021-02-03)
  • @no i co - ja też widziałem te ciężaróweczki z trumnami. naliczyłem na filmie 12 ciężarówek. w komunikacie podano, że wywieziono 70 trumien czyli na jedną ciężarowkę załadowali nie więcej niż 6.i po co ta szopka? szkoda, że po jednej trumnie nie wywozili. kolumna byłaby dłuższa. może cieżarówek nie wystarczyło?
  • to był filmik z Moskwy, nogi wystawały z dziurawych trumien, tez to widziałem, okropne
  • @yelou - Co Ty pierniczysz jak Włosi pożegnali ponad 89 tys ludzi z powodu covid a Polska do dzisiaj poniżej 40 tys włącznie.
  • @no i co - Dokładnie tak jest. Wystarczy poczytać. Izrael dostał piłkę zwrotną i co i lock down co jest paranoją i zaprzeczeniem tempa szczepień. Niech się medycyna wypowie ja do naukowców nie należę, żeby teoretyzować.
  • Nie. Polska znacznie więcej pożegnała niż 40 -tys. Wszystkie zgony 'nadliczbowe'z pażdziernika-stycznia są de facto zgonami na covid, tylko z różnych powodów niezdiagnozowanymi. Nie mają one nic wspólnego z ograniczeniem dostępu do służby zdrowia (być może jakiś 0.5% ma, wiadomo)Dowód. We wrześniu, sierpniu itd nie było w ogóle nadwyżki zgonów, a ograniczenia do służby zdrowia były identyczne jak w kolejnych miesiącach. A zatem zgony 'nadliczbowe'zaczęły się w momencie pojawienia się masy zgonów na covid, spowodowanej otwarciem szkół, uczelni, restauracji itd
  • @no i co - Ale Ty głupi jesteś, za dużo filmów się naoglądałeś.
Reklama