UWAGA!

Koronawirus. Zmarło 5 mieszkańców Elbląga i 2 powiatu elbląskiego...

 Elbląg, Koronawirus. Zmarło 5 mieszkańców Elbląga i 2 powiatu elbląskiego...
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

5 zgonów i 96 kolejnych zakażeń koronawirusem - to dzisiejsze (10 listopada) dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące Elbląga. Wszyscy zmarli cierpieli na choroby współistniejące. Podobnie jest w przypadku dwóch osób zmarłych z terenu powiatu elbląskiego...

W Elblągu na kwarantannie przebywa 1849 osób, wykonano 273 testy. W powiecie elbląskim przybyło 36 zakażeń, na kwarantannie jest 697 osób, wykonano 116 testów.

W województwie warmińsko-mazurskim przybyło 697 zakażeń, zmarło 10 osób, 7 z nich cierpiało na choroby współistniejące. 14 377 osób jest na kwarantannie, liczba wykonanych testów to 2868.

Jeśli chodzi o sytuację w kraju, liczba odnotowanych zakażeń wynosi dziś 18 550. Zmarło 269 osób (193 miały choroby współistniejące). Na kwarantannie przebywa 343 539 osób, wykonano ponad 84 tys. testów. Przybyło też 4886 ozdrowieńców.

oprac. TB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dodajmy jeszcze, że kwarantanna jest narzucana niemal losowo z bliżej nieokreślonych powodów bez ładu i składu. Byleby tylko liczbami straszyć.
 • Covid zbiera swoje żniwo. .. Antyszczepionkowcy dopiero zobaczą jak sie mylili, życze im aby nie umierali. Mają jeszcze szansę ale czas ucieka, szczepcie sie życie i zdrowie macie tylko jedne.
 • W Singapurze nie zaszczepieni będą się leczyć na swój koszt.
 • Bohaterski, nawiedzony naród nie boi się czegoś, czego nie widać. Ponieważ nie widać, więc ilość bohaterów będzie wzrastać. Dobry bohater - to martwy bohater - będzie zastąpiony przez przybyszów.
 • W Polsce to nie przejdzie bo fanatyczni antyszczepy to wyborcy pis
 • Dodajmy jeszcze, że głupich nie sieja, sami sie rodza, a jak dorwą klawiature, to, no cóż. Nigdy z tej pandemii nie wyjdziemy, bo niestety widac gołym okiem, że głupich i nieodpowiedzialnych ludzi jest więcej
 • Którzy wierzą w swoje bożki a nie w naukę. Dla nich kobietę stworzył magik z żebra mężczyzny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  13
  Takie buty(2021-11-10)
 • Czy te cyfry nie robią na nikim wrażenia ? Gdyby tak zderzyły się dwa autobusy, oba eksplodowały i zginęło 100 osób mielibyśmy żałobę narodową na dni kilka i larum na cały kraj. Działania pod publiczkę, zmianę prawa gdyby okazało się, że zawinił system etc. A tutaj dzień w dzień, jak gdyby nigdy nic, dzisiaj odnotowano 296 i Panowie w garniturach mówią, spokojnie, sytuacja jest lepsza niż w 2020 roku bo mamy szczepienia i mamy ozdrowieńców. Nie wprowadzamy obostrzeń bo przejdziemy to suchą nogą.
 • Nakazy, prośby i co nadal chodzą po sklepach bez maseczek, jada komunikacja miejska bez MASEK. Nauczyciele, urzednicy, sluzba zdrowia nie szczepia sie. Natychmiastowy zakaz przechodzenia do pracy.
 • W tym samym czasie w Warszawie rządzący cieszą się w mailach między sobą, że problem na granicy Białoruskiej spadł im jak gwiazdka z nieba bo media trochę przestaną drążyć tematy trudne, ceny paliw, układy towarzyskie, pandemię i problemy służby zdrowia.
 • Nie nosicie masek, nie szczepcie się cmentarze na was zaczekaja. głupcy.
 • nigdy sie nie zaszczepie. .. zobaczymy kto bedzie szybciej umieral, zakeczupowani czy ci z naturalna odporonoscia
Reklama