UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • oto informacje, które znalazłem w necie. covidioci zapewne uznają je za fake newsy. zadajcie sobie trud, ruszcie głowami. chińskie laboratorium w wuhan należy do firmy glaxo, która nalezy do pfizera, pfizer zarzadza finansami black rock, które sa ściśle powiązane z open fundation society-georga sorosa. black rock jest rownież ściśle powiązane z microsoft-billa gatesa. gates jest akcjonariusze pfizer i pierwszym sponsorem who. kółeczko sie zamyka. tu wszystko pasuje jak klocki lego w przeciwieństwie do absurdów, którymi karmią nas media Hashtagi: #lekarzemeryt2
  • Zapraszam Ciebie i innych niedowiarków do szpitala jako wolontariusz. Tu na własne oczy zobaczysz co się dzieje z człowiekiem zarażonym, a przy okazji każde ręce do pomocy na wagę złota
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    5
    juzwidze(2020-12-02)
  • "oto informacje, które znalazłem w necie"- Ja znalazłem, ze obcy odwiedzają oszołomów. Pobierają im różne płyny, nawet mózgowy. Potem mózg się ociera i wymyśla, Bilu. Jacy ludzie z nami żyją, masakra.
  • @juzwidze - A moze zaproś na oddział onkologiczny. Tam tez umierają ludzie. A moze zaproś na oddział nefrologiczny który praktycznie nie działa przez medialny COVID. A moze zaproś na oddział kardiologiczny gdzie tez ludzie umieraja. Zauważ ze w Elblagu ostatniej doby NIKT nie umarł na COVID. Wszyscy mieli choroby współistniejące! Ale z COVID brzmi groźnie. Zaraz napiszesz ze gdyby nie COVID to pewnie by żyli ale tego nie wiemy. Moze zaatakowała by ich grypa i tez osłabiony organizm by przegrał walkę. Ale wtedy na pewno przyczyna nie byłaby grypa jak teraz COVID. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Tak myśle(2020-12-02)
  • A Ty wierzysz we wszystko co przeczytasz w internecie. Ja znalazłem to: publikowane codziennie liczby zakażeń to dane, dane to Excell, Excell to Microsoft, Microsoft to Bill Gates. I jest to humorystyczne podsumowanie teorii o możnych tego świata co wyprodukowali covid aby odmłodzić społeczeństwo.
  • @juzwidze - Za kogoś ma pracować za darmo ? Pogięło Cię do reszty. Ludzie w szpitalach biorą grube pieniądze za swoją pracę. Oglądamy tv, sensacyjne materiały z oddziałów to nie musisz się produkować ze swoimi teoriami. Nikt tylko nie potrafi dodać, że walkę z covid w 99% przegrywają ludzie w podeszłym wieku, ludzie ze schorzeniami, typu astma, sprawy krążeniowe. Chorobami współistniejącymi.
  • @Tak myśle - Oczywiście że masz rację, nie tylko covid jest problemem wręcz przeciwnie. Piszę o braku środków, personelu, sprzętu, chęci ze strony władz centralnych, właśnie o tym piszę. Piszę też o głupocie ludzkiej która w wielu przypadkach jest przyczyną śmierci innych osób. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    juzwidze(2020-12-02)
  • @juzwidze - lekarze dostali podwyżki a ja mam za nich odwalac robote za f$ajer
Reklama