UWAGA!

Lekarze POZ mogą zlecać badania na koronawirusa poprzez aplikację

 Elbląg, Lekarze POZ mogą zlecać badania na koronawirusa poprzez aplikację
fot. Anna Dembińska

Narodowy Fundusz Zdrowia przekazał lekarzom POZ  informację o udostępnieniu w aplikacji gabinet.gov.pl  funkcjonalności do wystawiania zleceń na wykonanie testu w kierunku koronawirusa.

W aplikacji gabinet.gov.pl została udostępniona funkcjonalność do wystawiania zleceń przez lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej na wykonanie testu w kierunku zakażenia koronawirusem. Po wystawieniu zlecenia, pacjent będzie mógł udać się do dowolnego punktu mobilnego w celu pobrania wymazu. Po wykonaniu badania, wynik będzie dostępny dla zlecającego lekarza w ww. aplikacji, a dla pacjenta na jego Internetowym Koncie Pacjenta. W przypadku dodatkowych pytań, można zadzwonić pod numer infolinii  Centrum e-Zdrowia 19 457 (infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku)  

Magda Mil, rzecznik prasowy WM OW NFZ

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • jeszcze dziecko przez aplikację i XXII wiek
  • Portel zszedł na psy już zupełnie biorąc udział w tej ustawionej przez "globalistów"hucpie :(plan jest z grubsza znany, a niebagatelną rolę odgrywają w nim media, strasząc ludzi 24/h danymi statystycznymi robionymi z lewych testów. Już ze służby zdrowia przecieki idą, że wynik testów zależy od producenta - bardziej "czuły"(poza tym, że to głupota, żeby po jakimś RNA rozpoznawać "wirusa"- pół populacji ma takie ślady po 1000 innych)używa się np. na górnikach na Śląsku, a te "nieczułe", dające minus - na służbie zdrowia, czy jakiemuś ewenementowui typu kasjerka z Biedronki, żeby nie było. .. .pomyślcie trochę "covidianie"- przez Biedrę, Lidla, Kaufa. .. przewaliło się miliony ludzi w tym kraju -warunki do "zakażeń"perfekcyjne. .. i co??? Słyszał ktoś, żeby jakiś market zamknęli??? Setki tysięcy pracowników + miliony klientów miesięcznie - placówki zdrowia powinni w Biedrze otwierać - bardziej "bezpiecznego"miejsca przed świrusem nie ma w tym kraju; ))))))))))). .. a bezmózgie owieczki łykają te brednie, i idą ufni coraz bardziej wchodząc do niewidocznych wagonów bydlęcych. .. historia się powtarza. .. a ludzie śpią :(
  • plandemic-indoctornacja |polski lektor
  • Niech zaczną przyjmować w końcu. Dziecko tydzień czasu męczyło się z temperaturą bo nie można malucha obejrzeć. Okazało się, że angina a nie standardowe ząbki, czy trzydniówka. I jeszcze Panie pielęgniarki przez telefon mówią, że przez 3 dni mam podawać przeciwgorączkowy zanim zadzwonię do lekarza po pomoc.
  • NFZ do więzienia. To już przechodzi wszelkie wyobrażenie. Fikcyjna pandemia, fikcyjne testy. Teraz chcą zachęcać tych bardziej wystraszonych do wykonywania czegoś co znowu uwięzi ich w domu, rozbije gospodarkę, poluzuje lub zerwie więzi społeczne, nakręci strach przed czymś czego nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Nie dajcie się w to wrobić, żyjcie pełną piersią, wyrzućcie te namordniki ! Jeśli chodzi o NFZ to zacznijcie domagać się od nich prawdziwych danych. Piszcie do nich pisma o podanie danych statystycznych w zakresie umieralności z podziałem na choroby, wiek itp.
  • Efekt lucyfera. Znany termin ? Podział ludzi na złych i dobrych. Najpierw trzeba wyznaczyć linię podziału, którą może być na przykład pandemia nieznanej i niesklasyfikowanej medycznie choroby, najlepiej, ,bezobjawowej"ha, ha ! Media poprzez sztuczne i wyolbrzymione obrazy zgonów, wzrastającej liczby zakażeń, obłożenia szpitali, widokiem trumien, pików statystyk, kolorowaniem obszarów o największej ilości, ,chorych - bezobjawowych"wyznaczają sztuczny front walki, który w sposób naturalny dzieli społeczeństwo na tych którzy zgodzą się na pozbawienie się swobód obywatelskich na rzecz, ,swojego bezpieczeństwa"oraz tych którzy myślą trzeźwo, analizują, pytają i dostrzegają w tym wszystkim wielki przekręt. W społeczeństwie zaczynają nawarstwiać się antagonizmy, tarcia. Ci pierwsi zamieniają się w tzw. strażników na usługach mediów, ci drudzy w więźniów. Sąsiad, ,strażnik"rozpowiada innym sąsiadom : tam pod nr 6 panuje zaraza ! Omijać szerokim łukiem sąsiadów, ich dzieci, psa ! Kiedy wydaje się że emocje i antagonizmy już się wygaszają, trzeba znowu zastosować pewne regulacje, żeby atmosfera cały czas była gorąca.
  • @Balbinka - to prawda, przychodnie już przeginają totalnie, zamkneli się zamiast pomagać i leczyć ludzi!
Reklama