UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lekarze POZ mogą zlecać badania na koronawirusa poprzez aplikację

 
Elbląg, Lekarze POZ mogą zlecać badania na koronawirusa poprzez aplikację
fot. Anna Dembińska

Narodowy Fundusz Zdrowia przekazał lekarzom POZ  informację o udostępnieniu w aplikacji gabinet.gov.pl  funkcjonalności do wystawiania zleceń na wykonanie testu w kierunku koronawirusa.

W aplikacji gabinet.gov.pl została udostępniona funkcjonalność do wystawiania zleceń przez lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej na wykonanie testu w kierunku zakażenia koronawirusem. Po wystawieniu zlecenia, pacjent będzie mógł udać się do dowolnego punktu mobilnego w celu pobrania wymazu. Po wykonaniu badania, wynik będzie dostępny dla zlecającego lekarza w ww. aplikacji, a dla pacjenta na jego Internetowym Koncie Pacjenta. W przypadku dodatkowych pytań, można zadzwonić pod numer infolinii  Centrum e-Zdrowia 19 457 (infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku)  

Magda Mil, rzecznik prasowy WM OW NFZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

  • jeszcze dziecko przez aplikację i XXII wiek
  • Portel zszedł na psy już zupełnie biorąc udział w tej ustawionej przez "globalistów"hucpie :(plan jest z grubsza znany, a niebagatelną rolę odgrywają w nim media, strasząc ludzi 24/h danymi statystycznymi robionymi z lewych testów. Już ze służby zdrowia przecieki idą, że wynik testów zależy od producenta - bardziej "czuły"(poza tym, że to głupota, żeby po jakimś RNA rozpoznawać "wirusa"- pół populacji ma takie ślady po 1000 innych)używa się np. na górnikach na Śląsku, a te "nieczułe", dające minus - na służbie zdrowia, czy jakiemuś ewenementowui typu kasjerka z Biedronki, żeby nie było. .. .pomyślcie trochę "covidianie"- przez Biedrę, Lidla, Kaufa. .. przewaliło się miliony ludzi w tym kraju -warunki do "zakażeń"perfekcyjne. .. i co??? Słyszał ktoś, żeby jakiś market zamknęli??? Setki tysięcy pracowników + miliony klientów miesięcznie - placówki zdrowia powinni w Biedrze otwierać - bardziej "bezpiecznego"miejsca przed świrusem nie ma w tym kraju; ))))))))))). .. a bezmózgie owieczki łykają te brednie, i idą ufni coraz bardziej wchodząc do niewidocznych wagonów bydlęcych. .. historia się powtarza. .. a ludzie śpią :(
  • plandemic-indoctornacja |polski lektor
  • Niech zaczną przyjmować w końcu. Dziecko tydzień czasu męczyło się z temperaturą bo nie można malucha obejrzeć. Okazało się, że angina a nie standardowe ząbki, czy trzydniówka. I jeszcze Panie pielęgniarki przez telefon mówią, że przez 3 dni mam podawać przeciwgorączkowy zanim zadzwonię do lekarza po pomoc.
  • NFZ do więzienia. To już przechodzi wszelkie wyobrażenie. Fikcyjna pandemia, fikcyjne testy. Teraz chcą zachęcać tych bardziej wystraszonych do wykonywania czegoś co znowu uwięzi ich w domu, rozbije gospodarkę, poluzuje lub zerwie więzi społeczne, nakręci strach przed czymś czego nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Nie dajcie się w to wrobić, żyjcie pełną piersią, wyrzućcie te namordniki ! Jeśli chodzi o NFZ to zacznijcie domagać się od nich prawdziwych danych. Piszcie do nich pisma o podanie danych statystycznych w zakresie umieralności z podziałem na choroby, wiek itp.
  • Efekt lucyfera. Znany termin ? Podział ludzi na złych i dobrych. Najpierw trzeba wyznaczyć linię podziału, którą może być na przykład pandemia nieznanej i niesklasyfikowanej medycznie choroby, najlepiej, ,bezobjawowej"ha, ha ! Media poprzez sztuczne i wyolbrzymione obrazy zgonów, wzrastającej liczby zakażeń, obłożenia szpitali, widokiem trumien, pików statystyk, kolorowaniem obszarów o największej ilości, ,chorych - bezobjawowych"wyznaczają sztuczny front walki, który w sposób naturalny dzieli społeczeństwo na tych którzy zgodzą się na pozbawienie się swobód obywatelskich na rzecz, ,swojego bezpieczeństwa"oraz tych którzy myślą trzeźwo, analizują, pytają i dostrzegają w tym wszystkim wielki przekręt. W społeczeństwie zaczynają nawarstwiać się antagonizmy, tarcia. Ci pierwsi zamieniają się w tzw. strażników na usługach mediów, ci drudzy w więźniów. Sąsiad, ,strażnik"rozpowiada innym sąsiadom : tam pod nr 6 panuje zaraza ! Omijać szerokim łukiem sąsiadów, ich dzieci, psa ! Kiedy wydaje się że emocje i antagonizmy już się wygaszają, trzeba znowu zastosować pewne regulacje, żeby atmosfera cały czas była gorąca.
  • @Balbinka - to prawda, przychodnie już przeginają totalnie, zamkneli się zamiast pomagać i leczyć ludzi!
Reklama