UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • nie rozumiem tych rodziców najpierw płaczą że nie ma miejsc w przedszkolach dla ich pociech, teraz nie ma chętnych krótko mówiąc rodzice w rurkach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  33
  miskolargol(2020-05-19)
 • @miskolargol - Tyle, że akurat nie wszystkie dzieci mogą przychodzić do przedszkola: "Od 18.05.2020r. przedszkole zostanie otwarte JEDYNIE dla dzieci pracowników: służb medycznych, służb mundurowych, pracowników żłobków i przedszkoli, przedsiębiorców zaangażowanych w walkę z COVID-19. Rodzice, którzy spełniają powyższe kryteria oraz zaznaczyli w ankietach, że są zainteresowani powrotem dziecka do przedszkola przed 24 maja 2020r. zostaną poinformowani o szczegółach telefonicznie oraz mailowo. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  4
  Mamasita(2020-05-19)
 • @miskolargol - To są wytyczne dla przedszkoli ze ma byćtak mało dzieci w grupach, a nie ze rodzice nie chcą odrac do przedszkoli. Poza tym pierwszenstwo maja tylko służby mundurowe, pielęgniarki i dzieci z rodzin gdzie rodzice wspomagają walke z Covi! Czytaj i myś a potem komentuj
 • @miskolargol - Przedszkola przyjmują tylko dzieci rodziców, którzy pracują w służbie zdrowia, w przedszkolach i żłobkach. .. Tak to wygląda. Dlatego tyle wolnych miejsc jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  NataNata(2020-05-19)
 • @miskolargol - jesteś imbecylem, który najzwyczajniej w świecie nie ma dziecka i nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie oddam dziecka do placówki, tylko po to, żeby siedział tam 8h w izolacji i żeby pryskali wszystko dookoła niego chemią.
 • @Mamasita - No w Elblągu to faktycznie przeszedł front i wielka walka była. 17 osób - ilu z nich w szpitalu. Żenada.
 • jesteś piz. .. .dą w rurkach które najlepiej schowałaby swoje pociechy w słoiku BARA. .. NIE
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JAAAAAAAAAAAAAAAAAA(2020-05-20)
 • @JAAAAAAAAAAAAAAAAAA - jak to było do mnie matole, to wiedź, że nie masz pojęcia z kim rozmawiasz i chętnie bym ci pokazał (ci celowo z małej). Masz jakąś traumę związaną z rurkami? Ktoś ci je w d. .. wpychał, że wszystkich od rurkowców wyzywasz?