UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @pacjent - założę się, że szczepionka mniejsze skutki uboczne będzie w stanie wygenerować osobie zaszczepionej, niż skutek uboczny zachorowania na Covid-19.Antycovidianie, antyszczepionkowcy oraz antymaseczkowcy inaczej "ćwierkają", jak leżą na oddziale covidowym z zajętymi płucami walcząc o każdy oddech. Wtedy zdają sobie sprawę, że koronawirus w rzeczywistości jest bardziej groźny od zwykłej grypy (zresztą widać to po ogólnym wzroście śmiertelności w krajach Europejskich).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    12
    mieszkawEG(2020-12-15)
  • @mieszkawEG - słusznie, oszołomom antykovidowym, antyszczepionkowym oraz innym wykrętom, powinno się odmawiać przyjęcia, mają to na włąsne zyczenie, zatem niech licza na szczęści. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    kreciol(2020-12-15)
  • @kreciol - A czy palaczom odmawiasz lecenia? A kierowcom którzy mieli wypadek odmawiasz leczenia? Przecież mogli nie palić lub nie wsiadać do samochodu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    tak myślę(2020-12-15)
  • @mieszkawEG - WHO podaje śmiertelność na COVID na poziomie 0,6% Ludzie umierają bo nie mają dostępu do normalnej opieki zdrowotnej. I tu jest przyczyna większej liczby zgonów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    masakra...(2020-12-15)
  • @tak myślę - palacze płacą podatki w każdej paczce papierosów która kupują, kierowcy wykupuja ubezpieczenie, a jak ich nie mają to płąca w własnej kieszenii za leczenie ofiar lub swoje, natomiast o zbuntowanych wykrętów działa chora psycha i buta, że wszystko wiedzą i takie coś jest naganne. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    kreciol(2020-12-15)
  • @kreciol - Też płacę składkę zdrowotną jak każdy pracujący
  • i dlatego nie musisz za to placić. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    kreciol(2020-12-15)
  • @mieszkawEG - Jak zachorujesz na rak płuc przez palenie papierosów to też rozumiem że powinno się odmawiać leczenia? Poza tym skoro cała służba zdrowia się zaszczepi to czego się boją ? Przecież szczepionka była testowana lat. .. przepraszam miesiącami i na pewno chroni nas przed covidem więc jak się zaszczepisz to nie masz czego się bać że gość obok jest niezaszczepiony. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Sebastian##(2020-12-15)
  • @kreciol - „Nasz szpital zatrudnia 1500 pracowników, jeżeli zaszczepi się z nich 500 osób będzie to dobry wynik – mówi Elżbieta Gelert, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. ”. Misiu kolorowy musisz koniecznie wymyślić jakieś kary/wykluczenia dla tych niechcących ze szpitala.
  • Misiu to cie robil razem z ojcem zatem bez spoufalania sie. Sami sobie zrobia wykluczenie. Wieczne. Przynajmniej czesc z nich. Moje sa niepotrzebne. Ty tez mozesz do nich dolaczyc. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Kreciol(2020-12-15)
  • @mieszkawEG - To się zakładaj. .. Ale szastaj własnym życiem i zdrowiem. .. jak masz ochotę, to mogę odstąpić Ci swoją dawkę. .. może zdwojona ilość specyfiki lepiej będzie Cię chronić przed wirusem i jego powikłaniami. .. ? A zupełnie marginesowo wtrącę. .. inaczej byś ćwierkał/a, gdyby to Ciebie (Twoich najbliższych)dotknęły odczyny poszczepienne. .. odpowiedzialnych by nie było, a najbliższa osoba cierpi na Twoich oczach. .. do tego brak jakichkolwiek środków prawnych w celu uzyskania najmniejszej skruchy że strony tych, którzy są innymi całej sytuacji. .. takich ludzi w tym kraju jest całe mnóstwo i nazywanie ich antyszczepionkowcami bez jakiegokolwiek zrozumienia całej sytuacji jest szczytem ztroglodycenia. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2020-12-15)
  • @kreciol - Ty nie masz w ogóle pojęcia o tym, o czym piszesz. .. co ma akcyza od fajek do leczenia? Co ma oc/ac/nnw do leczenia? Opieka zdrowotna według konstytucji należy się każdemu obywatelowi (nie jest to słuszne, bo jak ktoś z własnego wyboru nie pracuje albo pracuje "na czarno", to również może się leczyć że składek wszystkich obywateli). .. skoro ktoś płaci składki, to choćby się celowo wystawiał na ryzyko, to psim obowiązkiem lekarza/pielegniarki/ratownika medycznego jest udzielenie świadczenia zdrowotnego. .. gdyby mi którekolwiek z nich odmówiło udzielenia takiego świadczenia, to pierwsze co, zgłoszenie do przełożonych, potem NFZ aż wreszcie prokuratura. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Cogitans(2020-12-15)
  • @Cogitans - A to ze jak nie masz ubezpieczenia to mozna regresem wystapic o zwrot kosztow od takiegondokwenta. Tonty nie masz pojecia onczym bredzisz doktorku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kteciol(2020-12-15)
  • @Cogitans - Do kogo i o co masz pretensje?O co ci chodzi?Ze szczepionka nie zbadana do końca?Niby jak zrobić to szysbciej?Masz wybór przecież. Negujesz wszystko i wszystkich. Ponawiam pytanie:skąd ty wiedzę czerpiesz ze tak elokwentny jesteś??Szczepienie jest DOBROWOLNE. Znasz inny sposób by nie chorować?by nikogo nie zarazić?
  • @mieszkawEG - Co ty pier, moja ciotka ma zaawansowanego raka, jest stara, ma cukrzycę i wiele innych chorób i przeszła niby kowida bez większych objawów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Whqgqff(2020-12-16)
  • Ja mam do kogoś o coś pretensje? A niby w której części mojej wypowiedzi to stwierdziłem? Jeśli ktoś sugeruje, że się może założyć, że odczyny poszczepienne będą miały mniejszy wymiar, niż skutki uboczne, to uważam, że takie stwierdzenie można zachować dla siebie. .. nie ma tu żadnej merytoryki. .. Ja się mogę założyć, że będzie ich więcej. .. i co to wnosi? Nic. .. jak ktoś ma ochotę robić zakłady, to niech to czyni w ramach własnego zdrowia i życia. .. Ja na to ochoty nie mam. .. a skoro mam wybór, to mam również prawo zwrócić uwagę, że szczepionka jest tak szybko zrobiona, że może być na tyle niebezpieczna i powodować niepożądane odczyny, że może warto się nad jej przyjęciem zastanowić? Neguje i owszem. .. tych, którzy obrażają innych ludzi, bo maja inne poglądy. .. neguje również ogólnie przyjete "prawdy", bo uważam, że zdrowe podejście do życia polega na poszukiwaniu wiedzy i prawdy, a nie przyjmowaniu głównego potoku. .. gdyby nie taka postawa, to do dzisiaj myślałbys, że ziemia jest płaska. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2020-12-16)
Reklama