UWAGA!

Na szczepienie do Hali Sportowo-Widowiskowej, a nie na Komeńskiego

 Elbląg, Na szczepienie do Hali Sportowo-Widowiskowej, a nie na Komeńskiego
fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

Pacjenci, którzy otrzymali sms przypominającego o szczepieniu przeciwko koronawirusowi z zaproszeniem do punktu szczepień przy szpitalu przy ul. Komeńskiego powinni przyjść do punktu szczepień w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej - informuje Szpital Miejski w Elblągu.

Punkt szczepień przeciwko COVID 19, który dotychczas mieścił się przy szpitalu przy ul. Komeńskiego został przeniesiony do Hali Sportowo - Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej. Tymczasem pacjenci otrzymują sms-em przypomnienia o terminie szczepień z adresem punktu szczepień na ul. Komeńskiego. Błąd wynika z faktu, że danych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia, które są nadawcami wadliwych smsów, punkt przy szpitalu wciąż funkcjonuje.

- Dzień przed planowanym szczepieniem dzwonimy do pacjentów i informujemy ich o zmianie adresu. Osoby, które otrzymały sms z adresem przy ul. Komeńskiego powinny udać się do Hali Sportowo - Widowiskowej. Tam szczepimy wszystkich. Jednocześnie przepraszamy za utrudnienia - informuje Małgorzata Adamowicz, rzecznik prasowy Szpitala Miejskiego w Elblągu.

Na szczepienia można zarejestrować się pod następującymi numerami telefonów: 55 221 22 32, 55 221 22 42, 55 221 22 52 lub 55 533 03 30 wewnętrzny 0, 504 478 339, 504 478 420, 504 478 341.  Punkt szczepień jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama