UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla mnie to śmieszne. Nigdy nie założyłam maski, nie pozwoliłam na test, w pracy coś próbowali to zarządzałam podstawy prawnej i pisemnego nakazu dyskryminacji. Odpuścili. Tylko ja i inna koleżanka na cały zakład chodzimy bez masek. Ostatnio miałam rozmowę z prezesem. Miłą i kulturalną owszem, ale przemycił w niej groźby. Jaką miał kwaśną minę gdy powiadomiłam go, że rozmowa została nagrana. Wychodząc z gabinetu powiedziałam mu "to już prawie 2 lata, a ja bez maski, bez dystansu, bez szczepienia i widzi Pan w tej strasznej epidemii jeszcze się świetnie czuję. Żegnam"Walczcie ludzie o swoje prawa z tym ciemnoctwem i pseudonauką bo nasze dzieci nam tego nie wybaczą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Eliza T(2021-04-28)
  • @Eliza T - Urzekła nas Twoja szpiegowska historia. Powiedz to tym co poszli do piachu albo stracili najbliższych, że absolutnie nic się nie dzieje. W szpitalach leżą statyści a wszyscy w maseczkach do foliarze. .. W sytuacji podbramkowej, zagrożenia własnego życia również odmówisz testu przed przyjęciem do szpitala ? Taka mądralińska wtedy nie będziesz; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Marcin40(2021-04-28)
  • @Marcin40 - @Marcin40 już mnie nie robią te przekierowania emocji. Ciemniak jesteś lub czerpiesz z tego korzyści. Po tym jak udar zabił moją ciotkę którą wozili od szpitala do szpitala nic już mnie ruszają te ckliwe farmazony chłopcze. Mam BYŁYCH znajomych w "służbie zdrowia"pół roku temu podśpiewywali - Pandemio trwaj. .. Słaby wpis Marcinku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Eliza T(2021-04-28)
  • @Eliza T - A coś na temat lalko ? Wypisz się z opieki zdrowotnej bo test to dyskryminacja. Chłopcy to u szewca gwoździe prostują. A i tak iloraz inteligencji wyższy mają od Ciebie tumanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Marcin40(2021-04-29)
  • @Eliza T - Służba zdrowia po zakończeniu koronkowego AMOKU ogłosi strajk, bo nie będą już mogli wrócić do szarej rzeczywistości bez sutych koronkowych dodatków za rozmowy telefoniczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-29)
  • @Marcin40 - Poczytaj dane ze Szwecji. To dobrze robi na możliwość powrotu do rzeczywistości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-29)
  • @GłębokaMyśl - Tak sarkastycznie palacz pod 40 latach również może powiedzieć, a guzik prawda mnie żaden nowotwór nie dotknął co Wy lekarze się tam znacie na raku płuc. Strachy na lachy. .. więc teorie Pani wiem wszystko pandemia to ściema działają tylko do czasu a rozsądny człowiek może wsadzić sobie te teorie w buty. Ściemą jest do momentu kiedy kładzie człowieka na amen. GM dołączy te dane ze Szwecji do komentarza a "Ciemniak Marcinek"się zapozna; )Okej; )Chciałbym model Szwedzki od marca 2020 w Polsce naprawdę. Każdy kowalem własnego losu i zdrowia. Żadnych pretensji, żadnych lockdown, żadnych protestów. Obrazy z Indii również jakoś mało fascynujące. Bo co to jest 300tys zakażeń dla populacji 1,366 miliarda osób. My jesteśmy krajem 35 razy mniejszym niż Indie a chorych ledwie 10x mniej tak obrazowo dla danego okresu zwanego FALĄ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Marcin40(2021-04-29)
  • @Marcin40 - "My jesteśmy krajem 35 razy mniejszym niż Indie a chorych ledwie 10x mniej tak obrazowo dla danego okresu zwanego FALĄ. "To zdanie uzupełnione o dane o gęstości zaludnienia w indyjskich miastach pokazuje skalę tragedii, którą funduje nam umiłowany żónt najwspanialszej siły przewodniej. To jest FALA niekompetencji, głupoty, chamstwa, pazerności i braku postaw obywatelskich, które są słusznie rugowane w myśl słuszności bolszewickich ideałów pełnego uzależnienia jednostek od państwa, by doprowadzić je do stanu, w którym bez sygnału z centrali nie będą mogły samodzielnie defekować. .. P. S. GM nigdzie nawet nie zasugerowała określenia "ciemnial Marcinek"to pańska projekcja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-04-29)
  • @GłębokaMyśl - GM nie została posądzona o niskich lotów epitety; )Nawiązanie jest do wątku Pani hrabianki, która potrafi obsługiwać dyktafon ale elementarnej wiedzy już nie. GM umie liczyć: Szwedzkie dane są jawne, nie zakładali nikomu kagańca i knebla i nawet nie możemy ich porównać do Polski. O tym chciałeś napisać ? Bo zgonów o 25% mniej i żadnego pajacowania z lock down. Jakbyśmy żyli teoriami spiskowymi muszę zaliczyć te ostanie miłe chwile z żoną bo po szczepionce to już tylko impotencja. .. co po niektórzy nazywają badaniami z UK. Idąc na szczepienie poprosiłem absolutnie o nie wstrząśnięcie fiolką, odczekania chwili, żeby dużo chipów spłynęło z dna fiolki i się nabrało do strzykawki. A covid dla niedowiarków, w odmianie 2021 to bajka, w warunkach zdrowego 40 latka i osób z mojego otoczenia jest super, węch i smak jest, jeśli nie licząc 7-8 dniowego horroru i piekielnego bólu mięśniowego, wysokiej gorączki i ogólnego wyczerpania to tylko lekka grypka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Marcin40(2021-04-29)
Reklama