UWAGA!

Odwołane spektakle, muzeum zamyka część sal

 Elbląg, (fot, Muzeum Archeologiczno-Historyczne)
(fot, Muzeum Archeologiczno-Historyczne)

Kolejne instytucje w Elblągu ograniczają swoją działalność. Teatr im. Aleksandra Sewruka odwołał wszystkie spektakle do 22 marca. Muzeum zamknęło dla odwiedzających część pomieszczeń.

„Wszystkie spektakle Teatru im. A. Sewruka oraz koncert zespołu Shannon zostają odwołane do dnia 22.03.2020. Kasa Teatru zwróci pieniądze za zakupione bilety. W przypadku biletów zakupionych on-line zwrot nastąpi automatycznie. Nowe terminy spektakli zostaną podane w późniejszym czasie. O każdej kolejnej zmianie będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych – poinformował dzisiaj Teatr im. A. Sewruka na swojej stronie na Facebooku.

Część swoich pomieszczeń zamyka na odwiedzających Muzeum Archeologiczno-Historyczne. - Ważna informacja z ostatniej chwili. Zawieszamy wszystkie pokazy VR "Tu i Teraz" oraz Hologramu do odwołania! Jak również nie będziecie mieli możliwości zamknięcia się w Escape roomie – napisało Muzeum na swojej stronie na Facebooku.

Działania instytucji mają związek z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Wcześniej odwołano planowane na dzisiaj otwarcie Regioteki w Bibliotece Elbląskiej i debatę na temat edukacji regionalnej. Zajęcia grupowe odwołał też Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a Elbląska Orkiestra Kameralna przełożyła na inny termin koncert planowany na 22 marca. 

Przypomnijmy, że rząd wydał decyzję o zakazie organizacji imprez masowych. Obowiązuje ona do odwołania.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama