UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Myślący inaczej co nie noszą masek i noszący maski pod nosem zaraz gęby rozedrą (spisek, nie prawda, manipulacja ). Nie ma wirusa no nie ma :)ale jak zaczniecie umierać to wtedy będzie po ptokach, PIS wam bajki opowiada że respiratory są, tak ale nie ma personelu do nich to tak jakby mieć strzykawkę ale bez leku. Witajcie nie koniecznie w raju PIS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    18
    Myślący(2020-10-15)
  • @Myślący - Nie powinno się używać respiraorow u ludzi którzy oddychaja samodzielnie ponieważ w tym momencie nie zachodzi wymiana gazów i niszczy to płuca. Respirator powinno się stosować dla ludzi którzy się zatrzymali oddechowo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Paweł 999(2020-10-15)
  • @Paweł 999 - Ja to wiem i pan to wie ale i wiemy co będzie za 2.. .. 3 tygodnie i dlatego tak napisałem. Myślący wiedzą o co chodzi z respiratorami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Myślący(2020-10-15)
  • @Myślący - No ale pandemia trwa już pół roku, to kiedy w końcu zaczniemy umierać bo jeszcze nie umarłem hehe. gdzie te trupy walające się na ulicach w krwi gdzie ten armagedon?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Pisowiec(2020-10-15)
Reklama