UWAGA!

Pandemia nie zwalnia

 Elbląg, Pandemia nie zwalnia
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Prawie 17 tysięcy nowych przypadków zakażeń koronawirusem stwierdzono w całym kraju w ciągu minionej doby. Zmarło 429 osób, w tym mieszkaniec Elbląga i powiatu elbląskiego.

W Elblągu stwierdzono w czasie ostatniej doby 67 nowych przypadków zakażeń koronawirusem, w powiecie elbląskim – 25. Zmarły dwie osoby, obie miały choroby współistniejące.

Na kwarantannie w Elblągu przebywa 515 osób, w powiecie – 256. Co trzeci (w mieście) i co piąty (w powiecie) test na obecność Covid-19 okazał się pozytywny.

W całym kraju przybyło 16 896 nowych przypadków zakażeń koronawirusem, zmarło 429 osób, 307 z nich miało choroby współistniejące. Ministerstwo Zdrowia informuje również o 18059 nowych ozdrowieńcach.

W pełni zaszczepionych jest obecnie prawie 21,5 mln Polaków. W ciągu ostatniej doby wykonano w całym kraju ponad 230 tys. szczepień. W Elblągu w pełni zaszczepionych jest ponad 66 tys. osób, w ciągu ostatniej doby szczepienia przyjęło 861 osób. W powiecie elbląskim w pełni zaszczepionych jest 20,2 tys. osób, w ciągu ostatniej doby wykonano 177 szczepień.

oprac. RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama