UWAGA!

Pięć nowych zakażeń koronawirusem w Elblągu, trzy w powiecie

 Elbląg, Graf. Andrzej Kraśkiewicz
Graf. Andrzej Kraśkiewicz

Są kolejne zakażenia koronawirusem w naszym mieście. Służby wojewody warmińsko-mazurskiego poinformowały dziś (25 sierpnia) o pięciu nowych zakażeniach w Elblągu.

Zakażenia dotyczą młodej kobiety, kobiety i mężczyzny w średnim wieku, starszych kobiety i mężczyzny.

Według danych elbląskiego Sanepidu, kwarantanną domową jest obłożonych 145 osób, nadzorem epidemiologicznym 29, 4 osoby są hospitalizowane. W powiecie elbląskim na kwarantannie domowej jest 119 osób, 9 jest objętych nadzorem, jedna jest hospitalizowana.

Jeśli chodzi o województwo warmińsko-mazurskie, od początku zanotowano łącznie 760 zakażeń i 345 wyzdrowień. Dziś, niestety, poinformowano też o dwóch zgonach w naszym regionie: w szpitalu w Ostródzie zmarły 57-latka i 70-latka, obie miały choroby współistniejące.

W całej Polsce odnotowano dziś 763 zakażenia: 21 z nich dotyczy warmińsko-mazurskiego. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o śmierci 17 osób w kraju, większość miała choroby współistniejące.

TB

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • 3,2,1.. .i odezwą się ci co uważają, że nic nie ma
 • Brakuje informacji o tym, w jaki sposób doszło do zarażenia. .Uważam, że na kilka przypadków dziennie można uzyskać takie informacje. PS. Niedowiarki bez maseczek, czy musi ktoś zachorować z waszej rodziny, abyście zaczęli przestrzegać obostrzeń? Nie życzę nikomu takiego cierpienia. Pracownicy sklepów, szczególnie tych małych typu żabka, też zakładają maseczki, jak im się podoba. . Hashtagi: #prawda, #informacje, #niedoinformowani
 • "większość miała choroby współistniejące. "to jakaś codzienna mantra MZ dla mnie totalnie niezrozumiała. COVID przyczyną zgonu to by na ludzi podziałało. Może to ogarnęli a nie opowiadali bajki, że wirus to spisek możnych tego świata.
 • Wirusa nie ma. A jeśli jest to tak łagodny, że przyjemnie się go przechodzi. Zmarło milion ludzi na świecie, ale to jest nic w porównaniu z liczbą atomów w kosmosie. Obudźcie się tępi idioci. Bill Gates was wkręca, żebyście jego szczepionki kupowali. Testy na wirusa oszukują, przyznali to wszyscy eksperci, Czerniak, Jaśkowski i inni. W szpitalach pustki, zdrowie szaleje, lekarze z nudów biegają za pielęgniarkami. Precz z fałszywą Plandemią.
 • Jeśli nadal ludzie będą poddawać się wymazom to choroba będzie istniała. Zajmijcie się chorymi na wymienione w artykule choroby współistniejące. Jeśli będą zdrowi i nie będą ich mieć, nie bedzie również fikcyjnego covida.
 • 3,2,1.. .a hospitalizowanych zaledwie 4,coś łagodny ten koronawirus.
 • „Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie (. .. )Nie ma się już czego bać. Latem wirusy grypy i ten koronawirus też, są słabsze, dużo słabsze"- Mateusz Morawiecki
 • HIV też nie zabijał sam z siebie tylko osłabiał układ immunologiczny i choroby współistniejące same się ujawniały.
 • Wszystko przez urzędników! Pozabijają nas
 • czy do pobrania wymazu ktoś Was zmusza ? Czy jest to wymóg prawny ? Czy ludzie samodzielnie i bez przymusu ustawiali się do tych namiotów przyszpitalnych i poddawali się z własnej woli pobieraniu próbek z nosa ? Kto dostarcza materiał do badania, ufoludki czy ludzie ? Podajcie jakąś podstawę prawną pobrania próbki od osoby która została przez kogoś wskazana (oskarżona o podejrzenie zakażenia). Dlaczego ludzie bez objawów siedzą w domach pomimo nie wykazywania objawów choroby (brak goraczki itd)?
 • @Barnaba - Nie rozumiem tego, że ludzie tacy jak ty są tak fanatycznymi wyznawcami PISu i premiera, że cokolwiek ten ostatni powie, wierzycie w to, jakby niebo się otworzyło i przemówiło w proroczych słowach. Polecam trochę rozwagi, zamiast bezwarunkowego umiłowania PISu, premiera i Kaczyńskiego. To nie są święci Pańscy, jak ci się wydaje, lecz zwykli ludzie. Nie mają daru przepowiadania przyszłości, jak w to święcie wierzysz. Używaj też czasem własnego rozumu, a nie zdajesz wszystko na umiłowaną przez ciebie władzę i bezkrytycznie wierzysz w każde słowo, które padnie z ust naczelnika państwa czy jego ludzi
 • Kto i na ile zadłuża nasz kraj i zakuwa go w kajdany niewypłacalności finansowej ? Czy środki prewencyjne zastosowane do tzw. zwalczania plandemii nie generują wiekszych strat niż domniemana choroba, która istnieje bo jest, ,wspomagana"przez inne choroby współistniejące.
Reklama