UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Coś w tym jest, że ludzie się boją szczepić. Ja na pewno nie. Hashtagi: #Ada
  • RobertKoliński Owszem, to COŚ nazywa się po prostu LUDZKĄ GŁUPOTĄ. Do tego dochodzi jeszcze cyniczne działanie złodziei i anty-szczepowych hochsztaplerów zarabiających na tejże, oraz polityczny cynizm prawicy, która żerując na ludzkim strachu i niewiedzy próbuje dziś zbijać polityczny kapitał. Mam nadzieję, że pomogłem:) Hashtagi: #patoprawica, #ignorancja, #nieuctwo, #antyszczepy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    29
    RobertKoliński(2021-03-16)
  • @RobertKoliński - Wy Koliński zastanówcie się nad treścią waszych komentarzy bo nijak nie mogę zrozumieć o co wam tym razem chodziło.
  • @RobertKoliński - Pomogłeś - Brawo!
  • @RobertKoliński - Panie Koliński jakie uczelnie Pan skończył? Jakimi dyplomami może Pan się pochwalić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Pytaj -nik(2021-03-16)
  • @Pytaj -nik - Przeczytaj życiorys tego jegomościa. Uczęszczał, studiował, ale czy ukończył?
  • Też mogę napisać że studiowałem he he on nawet miał napisane że pracował w radiu za granicą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-16)
  • @Niszczlewactwo - To taką miał dobrą pracę i wrócił na ten jak to on mówi "dziki wschód? Podejrzane.
  • @Pytaj -nik - Po jego wpisach w których wychwala swoją wiedzę można wnioskować że Sorbone i Cambridge skończył już w wieku 10 lat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-16)
  • Przypuszczam że zasiłki się skończyły to wrócił
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Niszczlewactwo(2021-03-16)
  • .. ., ,Studiował międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne na na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 9 lat na emigracji zajmował się dziennikarstwem, fotografią prasową, animacją wydarzeń kulturalnych, działaniami na rzecz środowiska oraz pomocą uchodźcom i imigrantom w rozpoczęciu nowego życia w Europie. W 2011 roku wrócił do rodzinnego Elbląga. .. ." Czekam na dyplomy, które poprą zdobytą wiedzę medyczną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Pytaj-nik(2021-03-16)
  • @Pytaj-nik - Ale oprócz tego jest też inżynierem geodezji urbanistyki fachowcem od dużych węzłów komunikacyjnych ochronny środowiska zasobów ludzkich melioracji i wód gruntowych, ekonomista finansistą specem od medycyny pracy od kardiologii ogólnie medycynę ma opanowaną na poziomie zaawansowanym także jego wiedzą powala tylko niestety browary po pubach pije na klechę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-16)
Reklama